قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

اختصاص مبلغ 3 میلیارد ریال اعتبار بابت حمایت از مرکز نوآوری دانشگاه مازندران

به گزارش ندای تجن به نقل از روابط عمومی دانشگاه مازندران، دکتر ناصر کردانی مدیر مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه مازندران از اختصاص مبلغ 3 میلیارد ریال اعتبار بابت حمایت از مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه خبر داد.

       بر اساس این گزارش، دکتر کردانی ضمن اعلام این خبر افزود: در روزهای آغازین سال 1400 و شروع سال کاری جدید، با پیگیری‌های مستمر این مرکز، مبلغ 3 میلیارد ریال اعتبار بابت حمایت و اجرای برنامه‌ها و اهداف مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به دانشگاه مازندران اختصاص یافت.

       مدیر مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه تاکید کرد: با اخذ اعتبار مذکور و اعتبارات دریافتی‌ قبلی از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و نیز پیگیری‌های آتی، بسترهای لازم برای تقویت مرکز و حمایت از شرکت‌ها و هسته‌های فناور، پشتیبانی و رونق تولید، ایجاد اشتغال و نیل به دانشگاه مولد و کارآفرین فراهم می‌گردد. هم‌چنین ایجاد کارخانه نوآوری و فناوری در زمین 60 هکتاری در دستور کار اصلی دانشگاه و این مرکز می‌باشد که به زودی مطالعات اولیه و نقشه اجرایی آن تهیه و عملیات ساختمانی آن آغاز خواهد شد.

درباره ی admin2

مطلب پیشنهادی

رئیس آرد و نان اداره‌کل غله‌و خدمات بازرگانی‌استان مازندران:برخورد با 16 واحد خبازی در شهرستان‌های نوشهرو کلاردشت به علت کسری وزن چانه

در طرح تشدید نظارت و بازرسی بر واحدهای خبازی که به منظور چگونگی اجرای شیوه نامه‌های بهداشتی پیشگیری و کنترل بیماری کرونا در حال انجام است خبازی های نوشهر و کلاردشت مورد بررسی قرار گرفتند که با متخلفان برخورد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *