قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

کریمی، قائم مقام شورا:شورای وحدت اولین گروهی بود که حمایت خود را از رییسی اعلام کرد

کریمی امروز ظهر در نشست هم اندیشی با خبرنگاران مرکز استان، گفت: شورای وحدت اولین گروهی بود که حمایت خود را از رییسی اعلام کرد.

قائم مقام شورای وحدت استان نیز با اشاره به اینکه دو مأموریت کوتاه و بلندمدت در شورا ترسیم شده است، گفت:شورای وحدت از مهرماه سال گذشته شکل گرفت تا نیروهای انقلاب اسلامی را التزام بخشد.

محمدکریمی با بیان اینکه 3ضلع،احزاب، روحانیت و اقشار در قالب شورای وحدت شکل گرفت و محوریت آن با جامعه روحانیت مبارز است، ادامه داد:ما با افتخار زیرمجموعه جامعه قرار گرفتیم که« آیت الله موحدی کرمانی» ریاست آن در تهران را بر عهده دارند.

وی با اشاره به اینکه 50 حزب اصولگرا داریم، افزود:از هر ۸حزب یک نفر در شورای وحدت حضور دارد که از اقشار مختلف، مانند: بانوان، نمایندگان مجلس، مداحین و .. یک نفر عضو هست.

کریمی با بیان اینکه 25 نفر از احزاب مختلف مازندران جمع شدند و ۵حزب را در شورای وحدت تشکیل دادند،اضافه کرد:این 5حزب شامل مؤتلفه، جامعه اسلامی مهندسین، ایران زمین،ایستادگی، عدالت و پیشرفت می‌شود.

وی با اشاره به اینکه شورای وحدت اولین گروهی بود که حمایت خود را از رییسی اعلام کرد، گفت: قرار شد تا در تمام استان‌ها یک نفر ریاست ستادمردمی حجت الاسلام «سید ابراهیم رییسی» را بر عهده بگیرد.

قائم مقام شورای وحدت استان بیان کرد:کاندیداهای شورای شهر و روستا که برنامه دارند به ما ارائه کنند تا میز بدهیم.

درباره ی admin2

مطلب پیشنهادی

اعمال اختصاصی اربعین؛چگونه از راه دور امام حسین(ع) را زیارت کنیم؟

زیارت امام حسین علیه السلام و زیارت اربعین از مهمترین اعمالی است که در کتب ادعیه بر خواندن آن‌ها در روز بیستم صفر تأکید شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *