قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

کشف مزرعه تولید ارزدیجیتال در محمودآباد


فرمانده انتظامی شهرستان محمودآباد از توقیف تجهیزات مزرعه تولید ارز دیجیتال به ارزش 17میلیارد ریال و دستگیری یک متهم خبر داد.
به گزارش ندای تجن به نقل از خبرنگار پایگاه خبری پلیس؛ سرهنگ حسین زاده در تشریح این خبر بیان داشت : ماموران انتظامی در پی دریافت خبری مبنی بر فعالسازی مزرعه ارز دیجیتال ، موضوع را با انجام اقدامات پلیسی در دستور کار خود قرار دادند.
وی از شناسایی محل استفاده از دستگاههای ارز دیجیتال توسط ماموران انتظامی خبر داد و افزود : ماموران انتظامی پس از هماهنگی قضائی در بازرسی دقیق از محل، 18 دستگاه ماینر ، 2 دستگاه تثبیت کننده برق و 2 دستگاه خنک کننده و 12 عدد لوازم مورد نیاز از جمله کیس و مانیتور کامپیوتر را کشف کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان محمودآباد ارزش دستگاه ماینر و دیگر تجهیزات کشف شده بر اساس نظر کارشناسان را 17 میلیارد ریال بیان داشت و گفت : ماموران انتظامی در این اقدام یک متهم که از ساکنان غیر بومی استان بوده را دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی کردند.
سرهنگ حسین زاده د ر پایان خاطر نشان کرد: پلیس دستگیری مجرمان و برخورد با هنجارشکنان را همواره در دستور کار خود قرار داده و شهروندان در صورت اطلاع از موارد مشابه ، موضوع را از طریق تماس با شماره 110 به پلیس اطلاع دهند

درباره ی admin2

مطلب پیشنهادی

مدیر کل منابع طبیعی گلستان خبرداد:اطفای حریق در عرصه‌های جنگلی «درازنو» کردکوی

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان از اطفای کامل آتش سوزی در عرصه های جنگلی کردکوی پس از سه روز خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *