قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

رئیس هیات ورزش‌های سه‌گانه ساری در گفت‌و گو با ندای تجن:مکان تمرینی ثابت برای بانوان ورزشکار نداریم


حجازی نداشتن مکان تمرینی ثابت و پایلوت برای بانوان ورزشکار و کمبود منابع مالی را از مشکلات هیات ورزش های سه گانه ساری مطرح کرد.

سیدامیررضا حجازی در گفت‌و گو با ندای تجن با بیان اینکه در سال نخست فعالیت هیات ورزش های سه گانه ساری برروی ایجاد زمینه‌های ورزشی و شکوفایی این رشته در مرکز استان برای ظهور این رشته المپیکی متمرکز بود، گفت:در سال جاری با ارائه برنامه‌های متفاوت از سال گذشته در جهت استعدادیابی و ساماندهی این رشته در بین سنین پایه و پرورش آنها برای اعزام و دعوت به تیم ملی ترای اتلون هستیم.
رییس هیات ورزش‌های سه‌گانه ساری بیان کرد: کسب عنوان رتبه نخست هیات برتر سال۹۹ در استان مازندران از دستاوردهای ماست.
وی با اشاره به اینکه در حال حاضر ۵۵نفر عضو هیات ورزش های سه گانه ساری هستند، افزود:از این تعداد ۳۵نفر آقا و مابقی بانو هستند.
حجازی نداشتن مکان تمرینی ثابت و پایلوت برای بانوان ورزشکار و کمبود منابع مالی را از مشکلات هیات ورزش های سه گانه ساری مطرح کرد.

درباره ی admin2

مطلب پیشنهادی

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مازندران مطرح کرد: اهمیت برنامه‌ریزی مؤثر و خلاقانه دستگاه‌های عضو کمیته هفته ملی کودک مازندران

با نزدیک شدن به هفته ملی کودک سال ۱۴۰۰؛ نشست هم‌اندیشی روز جهانی و هفته‌ی ملی کودک در استانداری مازندران برگزار شد که مدیرکل اجتماعی و فرهنگی مازندران بر برنامه ریزی خلاقانه برنامه های هفته ملی کودک تاکید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *