قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

خرید دستگاه درمانی ۲میلیاردی از محل عوائد موقوفه محمدباقرتاجرساروی


رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ساری از خرید یک دستگاه Ro تصفیه آب دستگاه دیالیز برای بیمارستان امام خمینی(ره) ساری خبر داد و گفت: این دستگاه درمانی از محل عوائد موقوفه محمدباقر تاجر ساروی به ارزش ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال خریداری و در بیمارستان نصب شده است.

به گزارش ندای تجن– حجت‌الاسلام عبدالله ولی‌نژاد در گفت‌وگویی با اشاره به اینکه وقف در خدمت سلامت مردم قرار دارد، اظهار کرد: موقوفاتی که با نیت درمانی باشند در راستای نیت واقف برای امور درمانی و بهداشتی هزینه می‌شود.
وی از خرید یک دستگاه Ro تصفیه آب دستگاه دیالیز برای بیمارستان امام خمینی(ره) ساری خبر داد و افزود: این دستگاه درمانی از محل عوائد موقوفه محمدباقر تاجر ساروی به ارزش ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال خریداری و در بیمارستان نصب شده است.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ساری بیان کرد: موقوفه محمدباقر تاجر ساروی شامل بلوار کشاورز ساری می‌شود که شهروندان این مناطق با پرداخت اندک اجاره‌بها در این کار خیر سهیم هستند.
ولی‌نژاد خاطرنشان کرد: برای تداوم خرید تجهیزات درمانی برای بیمارستان امام خمینی(ره) از شهروندان ساروی درخواست داریم حق و حقوق موقوفات را پرداخت کنند تا همه بیماران از تجهیزات درمانی استاندارد برخوردار شوند.
وی یادآور شد: پیش از این با کمک شهروندان ساروی ۱۰ دستگاه درمانی از محل موقوفه محمدباقر تاجر ساروی برای بیمارستان امام خمینی(ره) ساری به ارزش ۳ میلیارد تومان خریداری شده بود.

درباره ی admin2

مطلب پیشنهادی

رئیس آرد و نان اداره‌کل غله‌و خدمات بازرگانی‌استان مازندران:برخورد با 16 واحد خبازی در شهرستان‌های نوشهرو کلاردشت به علت کسری وزن چانه

در طرح تشدید نظارت و بازرسی بر واحدهای خبازی که به منظور چگونگی اجرای شیوه نامه‌های بهداشتی پیشگیری و کنترل بیماری کرونا در حال انجام است خبازی های نوشهر و کلاردشت مورد بررسی قرار گرفتند که با متخلفان برخورد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *