قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

شهردار بابل انتخاب شد

علی امانی با رای اعضای شورای اسلامی شهر بابل به عنوان چهل و پنجمین شهردار شهر مشهور بهار نارنج انتخاب و معرفی شد.

به گزارش ندای تجن به نقل از ایرنا؛ امانی از بین سه نفری که  از سوی شورای اسلامی شهر بابل برای تصدی شهرداری بابل معرفی شده بود امروز توانست از علی رضا رحیمیان و شاهین کلانتری بنگر عبور کرده و با پنج رای سکاندار شهرداری بابل شود.

علی امانی ۴۶ ساله اهل نوشهر دارای مدرک لیسانس مهندسی مکانیک و کارشناسی ارشد منابع طبیعی است که پیش از این به عنوان مدیرعامل سازمان پسماند مازندران فعالیت می کرده است.  شهردار جدید سابقه مدیریتی شهردار نوشهر و رودسر را نیز دارد.

شش نفر به عنوان نامزد تصدی کرسی شهرداری بابل به شورای اسلامی شهر برنامه ارائه کرده بودن د که در نهایت سه نامزد به مرحله نهایی راه یافته و علی امانی توانست با چراغ سبز شورای اسلامی شهر بابل این کرسی را بدست بیاورد.

پیش از این سید قاسم دابوییان به عنوان سرپرست شهرداری بابل فعالیت می کرده است.

نیمی از جمعیت ۵۴۰ هزار نفری این شهرستان در شهر بابل سکونت دارند.

درباره ی admin2

مطلب پیشنهادی

رئیس آرد و نان اداره‌کل غله‌و خدمات بازرگانی‌استان مازندران:برخورد با 16 واحد خبازی در شهرستان‌های نوشهرو کلاردشت به علت کسری وزن چانه

در طرح تشدید نظارت و بازرسی بر واحدهای خبازی که به منظور چگونگی اجرای شیوه نامه‌های بهداشتی پیشگیری و کنترل بیماری کرونا در حال انجام است خبازی های نوشهر و کلاردشت مورد بررسی قرار گرفتند که با متخلفان برخورد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *