قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

آمادگی کامل واحد تأسیسات شهرداری ساری برای فصل بارندگی /استقرار بیش از 400 پمپ مکش آب؛ آغاز حفر 25 حلقه چاه

 

مسئول تأسیسات شهرداری ساری با اشاره به در پیش بودن فصل سرما و آغاز بارش‌های فصلی از آمادگی این واحد برای پیشگیری از آب‌گرفتگی معابر و برنامه‌ریزی‌های لازم برای تعمیر و مرمت پمپ‌های سطح شهر خبر داد.

به گزارش  ندای تجن به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری ساری، علی علی‌اصغر تویه مسئول تأسیسات شهرداری ساری گفت: واحد تأسیسات یکی از واحدهای فعال و اجرایی در شهرداری است که نگهداری، تعمیر، تجهیز سیستم‌های تأسیساتی و نظارت بر اجرای دقیق آن‌ها را بر عهده دارد.

وی با اشاره به در پیش بودن فصل سرما و آغاز بارش‌های فصلی از آمادگی این واحد برای پیشگیری از آب‌گرفتگی معابر و برنامه‌ریزی‌های لازم برای تعمیر و مرمت پمپ‌های سطح شهر خبر داد و گفت: تمهیدات لازم اندیشیده شده تا فصل سرما با کمترین مشکل برای مردم سپری شود.

مسئول تأسیسات شهرداری ساری به استقرار بیش از 400 پمپ مکش آب در سطح شهر اشاره کرد و افزود: بازدید نیروهای واحد تأسیسات از پمپ و چاه‌های سطح شهر از اقداماتی است که به‌صورت دوره‌ای انجام می‌دهد، در صورت مشاهده هرگونه خرابی، تعمیر پمپ‌ها در دستور کار قرار می‌گیرد.

علی‌اصغر تویه همچنین از آغاز حفر 25 حلقه چاه در سطح شهر اشاره کرد و هدف از انجام این کار را نفوذ آب‌های سطحی و روان آب‌ها به این چاه‌ها عنوان کرد.

درباره ی admin2

مطلب پیشنهادی

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مازندران مطرح کرد: اهمیت برنامه‌ریزی مؤثر و خلاقانه دستگاه‌های عضو کمیته هفته ملی کودک مازندران

با نزدیک شدن به هفته ملی کودک سال ۱۴۰۰؛ نشست هم‌اندیشی روز جهانی و هفته‌ی ملی کودک در استانداری مازندران برگزار شد که مدیرکل اجتماعی و فرهنگی مازندران بر برنامه ریزی خلاقانه برنامه های هفته ملی کودک تاکید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *