قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

انتصاب شهردار جدید کتالم و سادات شهر با حکم استاندار

طی حکمی از سوی احمد حسین زادگان، مقام عالی دولت در مازندران، احمد خوش قلب به عنوان شهردار جدید کتالم و سادات شهر منصوب شد. ‎

به گزارش ندای تجن به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری مازندران، احمد حسین زادگان، استاندار مازندران با صدور حکمی؛ احمد خوش قلب را به سمت شهردار جدید کتالم و سادات شهر منصوب کرد.

شهردار جدید کتالم و سادات شهر حکم خود را از استاندار مازندارن دریافت کرد و معارفه شد.

استاندار مازندران در این مراسم بر پیگیری مجدانه وظایف و ماموریت های مدیریت شهری به ویژه توسعه و زیباسازی مبلمان و فضای سبز شهری، اتمام طرح‌های عمرانی نیمه تمام شهری و توسعه عمرانی شهر، مدیریت و ساماندهی پسماند و پیگیری طرح میراث ماندگار، ایجاد درآمدهای پایدار و پایبندی به مفاد میثاق نامه شهرداران با استاندار مازندران تاکید کرد.

به گزارش ندای تجن-شهرهای کتالم و سادات شهر از نقاط توریستی رامسر هستند که آب و هوای ساحلی زیبا و مکان های طبیعی سبب دلپذیری این منطقه شده است.

درباره ی admin2

مطلب پیشنهادی

رئیس آرد و نان اداره‌کل غله‌و خدمات بازرگانی‌استان مازندران:برخورد با 16 واحد خبازی در شهرستان‌های نوشهرو کلاردشت به علت کسری وزن چانه

در طرح تشدید نظارت و بازرسی بر واحدهای خبازی که به منظور چگونگی اجرای شیوه نامه‌های بهداشتی پیشگیری و کنترل بیماری کرونا در حال انجام است خبازی های نوشهر و کلاردشت مورد بررسی قرار گرفتند که با متخلفان برخورد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *