قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

وزارت کشور طی یک ماه آینده لایحه جامع قانون انتخابات را به مجلس ارائه می‌دهد

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس از قول وزیر کشور برای تدوین و ارائه لایحه جامع قانون انتخابات به قوه مقننه طی یک ماه آینده خبر داد.

به گزارش ندای تجن– حسین محمدصالحی دارانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص اهمیت رفع خلاءهای قانون مربوط به انتخابات در کشورمان، گفت: کارگروه تخصصی در کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها پیگیر احصاء کاستی های قانون انتخابات است.

نماینده مردم فریدن و چادگان، فریدونشهر، بوئین و میاندشت در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: هم اکنون تعدادی از نمایندگان طرحی را در خصوص قانون مرتبط با انتخابات ارائه کرده اند که طی هفته های اخیر در کمیسیون مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.

وی ادامه داد: با توجه به ارائه طرح های مختلف از سوی منتخبان ملت، طی جلسه ای با حضور وزیر کشور مقرر شد لایحه جامع انتخابات از سوی دولت به احتمال زیاد طی یک ماه آینده به قوه مقننه ارسال شود تا قانون مدون و جامعی به تصویب برسد.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: آخرین انتخابات در کشورمان طی دو ماه اخیر برگزار شد که شاهد خلاءهایی بودیم اما با توجه به همراهی دولت، کمیسیون اقدام به اصلاح قوانین گذشته نکرده است تا لایحه مذکور ارائه شود.

درباره ی admin2

مطلب پیشنهادی

رئیس آرد و نان اداره‌کل غله‌و خدمات بازرگانی‌استان مازندران:برخورد با 16 واحد خبازی در شهرستان‌های نوشهرو کلاردشت به علت کسری وزن چانه

در طرح تشدید نظارت و بازرسی بر واحدهای خبازی که به منظور چگونگی اجرای شیوه نامه‌های بهداشتی پیشگیری و کنترل بیماری کرونا در حال انجام است خبازی های نوشهر و کلاردشت مورد بررسی قرار گرفتند که با متخلفان برخورد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *