اختصاص ۳ هزار میلیارد تومان اعتبار برای سرمایه گذاری صنایع تبدیلی
اختصاص ۳ هزار میلیارد تومان اعتبار برای سرمایه گذاری صنایع تبدیلی
وزیر جهاد کشاورزی در بازدید از طرح های کشاورزی مازندران از اختصاص ۳ هزار میلیارد تومان اعتبار در خصوص سرمایه گذاری صنایع تبدیلی برای استان خبر داد.

 ندای تجن-سیدجواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی پس از بازدید مجتمع کشت و صنعت دشت ناز ساری در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه استان مازندران قلب تپنده کشاورزی ایران است، اظهار کرد: مازندران قطب مهم امنیت غذایی کشور با ظرفیت های بی نظیر است.

وی با بیان اینکه مصوبات خوبی بر اساس ظرفیت های موجود برای احیا و رفع مسائل و مشکلات پیش بینی شده است، تصریح کرد: بیش از ۳ هزار میلیارد تومان در خصوص پروژه های مختلف از جمله آبیاری، زهکشی، علمی، پژوهشی در حوزه های مختلفی چون مرکبات، شالیزارها و همچنین آبخیزداری، ماهیان خاویاری، جنگل، مراتع و غیره را در این پروژه ها دیده شده است.

وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به اینکه مازندران در حوزه صنایع تبدیلی و تکمیل زنجیره ارزش غذایی ضعف دارد، خاطرنشان کرد: ۳ هزار میلیارد تومان در خصوص سرمایه گذاری صنایع تبدیلی برای استان مازندران دیده شده است. 

ساداتی نژاد در پایان از بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در صنایع تبدیلی و فرآوری و توسعه فناوری نوین در حوزه کشاورزی دعوت کرد.

  • منبع خبر : ایسنا