آیین تجلیل از جهادگران برگزار شد
آیین تجلیل از جهادگران برگزار شد

ندای تجن_آیین تجلیل از جهادگران با عنوان قرارگاه عهد خدمت سازمان بسیج دانشجویی سپاه کربلا دیروز در محل سالن دانشکده ریاضی دانشگاه مازندران در بابلسر با حضور برخی مدیران و خیران جهادی و جهادگران مناطق محروم نوروز 1401 ، برگزار شد. معاونت عملیات جهادی بسیج دانشجویی مازندران گفت : این مراسم به منظور تجلیل از […]

ندای تجن_آیین تجلیل از جهادگران با عنوان قرارگاه عهد خدمت سازمان بسیج دانشجویی سپاه کربلا دیروز در محل سالن دانشکده ریاضی دانشگاه مازندران در بابلسر با حضور برخی مدیران و خیران جهادی و جهادگران مناطق محروم نوروز 1401 ، برگزار شد.

معاونت عملیات جهادی بسیج دانشجویی مازندران گفت : این مراسم به منظور تجلیل از جهادگرانی است که در ایام نوروز و تعطیلات ، تفریح خود را تعطیل و رها کردند و در روستاهای محروم سراسر کشور از خطه سبز شمال تا مناطق جنوب و غرب و شرق کشور در کنار محرومان قرار گرفتند.

وحدانی با بیان اینکه در این آیین بخش ویژه ای به جشنواره تولید هنری و رسانه ای اختصاص یافت و شماری از آثاردریافتی داوری وآثار برتر تجلیل شد افزود: همچنین دراین مراسم ، 20 گروه جهادی متشکل از 44 نفر از برترینهای جهادی عهد خدمت و 17 خیر جهادی حامی تجلیل شدند.

  • منبع خبر : روابط عمومی