محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران
محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران
رئیس پلیس راه استان مازندران از اعمال محدودیت های ترافیکی از روز چهارشنبه 11خرداد ماه 1401 به مدت 5 روز در محورهای مواصلاتی استان خبر داد. "


به گزارش ندای تجن به نقل از خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “یدالله جهان تاب” در تشریح این خبر، گفت: به منظور ارتقاء ايمني و تسهيل در عبور و مرور وسايل نقليه، محدودیت های ترافیکی از ساعت 12 ظهر امروز تا ساعت 6 صبح روز دوشنبه 16 خرداد ماه در محورهای مواصلاتی استان به اجرا در خواهد آمد.
رئیس پلیس راه استان مازندران، افزود: به همین منظور در ایام مذکور تردد انواع موتورسیکلت به غیر از موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز ترافیک، در تمامی محورهای مواصلاتی استان ممنوع است.
سرهنگ جهان تاب با اشاره به ممنوع بودن تردد تریلر، کامیون و کامیونت در محور کرج- چالوس و بالعکس، اظهار داشت: تردد انواع وسایط نقلیه از ساعت یک بعد از ظهر تا ساعت 24 روز چهارشنبه از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایط نقلیه از ساعت 4 بعد از ظهر تا ساعت 24 از میدان امیرکبیر کرج و آزاد راه تهران شمال به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بودوی همچنین تصریح کرد: تردد انواع انواع وسایل نقلیه از ساعت یک بعد از ظهر تا ساعت 24 روزهای یک شنبه و دوشنبه 15 و 16 خردادماه از میدان امیرکبیر کرج و ابتدای آزاد راه تهران شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 4 بعد از ظهر تا ساعت 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یک طرفه خواهد بود.
وی با اشاره به محدودیت های ترافیکی و ممنوع بودن تردد کلیه تریلر ها در محور هراز، گفت: تردد انواع کامیون و کامیونت به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 6 صبح تا ساعت 24 روزهای پنج شنبه، جمعه، شنبه یک شنبه و دوشنبه 12 تا 16 خرداد ماه از این محور ممنوع است.
رئیس پلیس راه استان مازندران همچنین اذعان داشت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 2 بعد از ظهر تا ساعت 12 شب یکشنبه 15 خرداد ماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت 4 بعد از ظهر تا ساعت 24 همان روز در صورت اعلام ماموران پلیس راه مستقر در محل از آب اسک به رودهن (محدوده مشاع) به صورت یک طرفه می باشد.
سرهنگ جهان تاب با اشاره به محدودیت های ترافیکی در محور فیروزکوه اظهار داشت: تردد انواع تریلر ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 تا 24 روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه 11 تا 13 خرداد ماه از مسیر جنوب به شمال محور تهران- فیروزکوه ، قائم شهر و بالعکس ممنوع می باشد.
وی همچنین افزود: تردد انواع تریلر ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 6 صبح تا ساعت 24 روزهای شنبه و یک شنبه 14 و 15 خرداد ماه از مسیر شمال به جنوب این محور نیز ممنوع است.
رئیس پلیس راه مازندران در پایان از رانندگانی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی استان مازندران را دارند، خواست: ضمن رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی و مدیریت سفر خود در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 21824420 و 21824434 پلیس راه استان با پیش شماره 011 تماس بگیرند