میزبانی تابستانه کانون پرورش فکری با فیلم‌های رایگان کودک و نوجوان
میزبانی تابستانه کانون پرورش فکری با فیلم‌های رایگان کودک و نوجوان
مدیرکل کانون پرورش فکری مازندران از اکران 75 فیلم تولید شده کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ویژه فصل تابستان در مراکز فرهنگی هنری سراسر استان خبرداد.

به گزارش ندای تجن، محمدعلی یزدان شناس با اعلام این خبر گفت: هم‌زمان با آغاز فصل تابستان و سیاست گذاری و برنامه‌ریزی کانون برای غنی سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان، برنامه‌های متعدد و متنوعی در کلیه مراکز فرهنگی و هنری برگزار می شود.

وی افزود: با توجه به برنامه‌ریزی معاونت تولیدکانون، مبنی بر نمـایش آثـار منتخب از فیلم‌های کانون ویژه فصل تابستان؛ 75 فیلم تولید شده کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سالن‌های نمایش سراسر مراکز فرهنگی و هنری به صورت روزانه و رایگان اکران خواهد شد.
بر همین اساس علاقه‌مندان می توانند با عضویت در مراکز فرهنگی هنری شهرستان خود و حضور در کانون ضمن استفاده از کارگاه‌های عمومی و تخصصی کانون از فعالیت‌های فوق برنامه کانون پرورش فکری مثل : اکران فیلم‌های تولید شده کانون در حوزه کودک و نوجوان بهره جویند.
خانواده‌های محترم می توانند برای دریافت نشانی و تلفن کانون شهرستان خود؛ با مراجعه به نشانی : https://kpf.ir/Branches و انتخاب استان مازندران و شهرستان مربوطه، اطلاعات لازم را کسب نمایند.

  • منبع خبر : روابط عمومی