بازدید مدیران کل امور کتابخانه‌ها و دفتر فنی نهاد کتابخانه‌های کشور از کتابخانه مرکزی ساری
بازدید مدیران کل امور کتابخانه‌ها و دفتر فنی نهاد کتابخانه‌های کشور از کتابخانه مرکزی ساری
بعد از سفر هفته گذشته دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور به مازندران امروز مدیران کل امور کتابخانه‌ها و دفتر فنی نهاد کتابخانه‌های کشور با همراهی مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان از پروژه کتابخانه مرکزی ساری بازدید کردند.


به گزارش ندای تجن به نقل از روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، صبح امروز( 5 مردادماه) مدیران کل امور کتابخانه‌ها و دفتر فنی نهاد کتابخانه‌های کشور با همراهی مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان در راستای پیگیری مصوبات سفر هفته گذشته دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور به مازندران از پروژه کتابخانه مرکزی ساری بازدید کردند و در جریان آخرین وضعیت پروژه قرار گرفتند.

در این بازدید که پیمانکار و مهندس مشاور پروژه حضور داشتند نقشه ساختمان و دستور تغییرات به پیمانکار بررسی و اعلام شد.

آرزو ولیپور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران در اين بازديد گزارشی از روند ساخت كتابخانه مركزی ساری و مشكلات پيش روی احداث اين كتابخانه ارائه داد و گفت: پروژه کتابخانه مرکزی ساری به همت مسئولین استانی و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان مجری فعال شده و امیدواریم هرچه زودتر این پروژه تجهیز و تکمیل شد.

گفتنی است پروژه کتابخانه مرکزی از سال ۹۰ در زمینی به مساحت ۲۰۰۰ متر و زیربنای ۷۶۰۰ متر آغاز شده و در حال حاضر این پروژه با پیشرفت فیزیکی بیش از ۶۰ درصدی در حال اجراست.