رونمایی از کتب دفاع مقدس
رونمایی از کتب دفاع مقدس
امروز در مراسم تجلیل از یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس و مقاومت از کتب دفاع مقدس رونمایی شد.

به گزارش ندای تجن_سردار «عبدالله ملکی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران  امروز در آیین تجلیل از یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس و مقاومت که به مناسبت چهل‌ودومین سالگرد هفته دفاع مقدس با حضور تصویری رهبر معظم انقلاب در سالن غدیر سپاه کربلای مازندران برگزار شد، با بیان اینکه این برنامه در دو بخش پیش بینی شده است، اظهار داشت: در بخش نخست از ۶۰ هزار پیشکسوت مازندرانی تجلیل به عمل خواهد آمد.

وی با بیان اینکه مازندران بیش از ۱۷۰ هزار رزمنده دارد، افزود: در سال‌های قبل از بخشی از آن‌ها تحلیل به عمل آمد و این دور ادامه دارد و در سطح شهرستان‌ها هم برنامه ریزی شده است و در طول سال از این تعداد تجلیل به عمل می‌آید.

سردار ملکی بیان داشت: برنامه‌های هفته دفاع مقدس از دیروز شروع شده است و در رزمایش ویژه «سپاس» و «میثاق با یاوران ولایت» به همت سپاه کربلا، بنیاد شهید و استانداری مازندران از ده هزار و چهارصد خانواده شهید استان تحلیل به عمل آمد.

وی با بیان اینکه برنامه‌های زیادی در ستاد بزرگداشت چهل‌ودومین سالگرد هفته دفاع مقدس پیش بینی شده است، ادامه داد: یکی از برنامه‌های این ستاد، تکریم و تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس است و در این مراسم به صورت نمادین از ۱۴ پیشکسوت دفاع مقدس و مقاومت تجلیل به عمل می‌آید.

سردار ملکی با بیان اینکه از۳۰عنوان کتاب مکتوب و ۲۰ عنوان کتاب صوتی رونمایی شد، اظهار داشت: ما تا پایان سال صد عنوان کتاب تولید خواهیم داشت با نگاه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب کار تولید کتاب را باید صد برابری کنیم و در این زمینه خط شکنی کنیم و این امر با کمک همه دستگاه‌ها محقق خواهد شد.

این مسئول با اشاره به اتفاقات اخیر و بیان اینکه رمز ضد انقلاب زده شد و هیچ غلطی نمی‌تواند بکند همانطوری‌که ۴۲ سال هیچ کاری نتوانست بکند، گفت: ما محکم ایستاده‌ایم و ریشه داریم. امروز هم در همان مسبر عاشورایی هستیم و دشمن هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

  • منبع خبر : روابط عمومی