انتقاد رئیس کمیسیون آموزش از اعمال نشدن فوق العاده ویژه ۵۰ درصدی برای برخی دستگاه‌ها
انتقاد رئیس کمیسیون آموزش از اعمال نشدن فوق العاده ویژه ۵۰ درصدی برای برخی دستگاه‌ها
رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با انتقاد از اعمال نشدن فوق العاده ویژه ۵۰ درصدی برای کارکنان برخی دستگاه‌ها از جمله آموزش و پرورش، وزارت فرهنگ و ارشاد، سازمان فنی و حرفه‌ای، وزارت ورزش و جوانان و برخی دستگاه‌ها، گفت: این رقم در بودجه ۱۴۰۲ اصلاح خواهد شد.

به گزارش ندای تجنعلیرضا منادی سفیدان در گفت‌وگو با خبرنگار خبررگزاری خانه ملتبا انتقاد از اعمال  نشدن افزایش رقم فوق العاده ویژه برخی از دستگاه‌ها، عنوان کرد: متأسفانه با اهمال کاری صورت گرفته فوق العاده ویژه برخی از دستگاه‌ها از جمله آموزش و پرورش، وزارت فرهنگ و ارشاد، سازمان فنی و حرفه‌ای، وزارت ورزش و جوانان و برخی دستگاه‌های دیگر حدود 20 درصد اعمال شده که باید برای سال آینده اصلاح شود.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت باید در لایحه بودجه 1402 این فوق العاده ویژه را اصلاح کند، افزود: چنانچه این فوق العاده ویژه در بودجه 1402 به 50 درصد افزایش پیدا نکند، ما در مجلس آن را افزایش خواهیم داد.

وی یادآور شد: در حال حاضر اکثر دستگاه‌‎ها مانند سازمان مامور مالیاتی، وزارت اقتصاد و سایر دستگاه‌ها از فوق العاده ویژه 50 درصدی برخوردارند ولی برای کارکنان برخی دیگر از دستگاه‌ها این رقم کمتر است که انتظار داریم برای بودجه 1402 این رقم اصلاح شود.

رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس تصریح کرد: قطعا برای بودجه سال آینده به دنبال این هستیم رقم فوق العاده ویژه 50 درصدی برای همه کارکنان دولت تسری پیدا کند تا در این شرایط اقتصادی کمکی برای کارکنان باشد