شهردار سورک منصوب شد
شهردار سورک منصوب شد
سورک مرکز شهرستان میاندرود است و سید حسین محمودی شهردار سابق سورک بوده که با استیضاح وی رضا پیری برای مدتی سرپرستی شهرداری سورک را برعهده گرفته بود و اکنون یاسر قربانی با رای قاطع اعضای شورای شهر سورک ، شهردار این شهر شده است .

 به گزارش ندای تجن به نقل از شمال نیوز- اعضای شورای اسلامی شهر سورک مرکز شهرستان میاندرود ، در آخرین جلسه این شورا « یاسر قربانی » را به عنوان شهردار سورک انتخاب کردند .

عضو هیات مدیره نظام صنفی یارانه ای مازندران ، مدیرعامل سازمان فاوا شهرداری ساری را در کارنامه خود دارد و از جمله مدیران موفق و با خلاقیت شهرداری ساری در ادوار گذشته می باشد .

وی دارای مدارک کارشناسی ارشد  IT گرایش هوش مصنوعی و کارشناسی ارشد مدیریت می باشد .

ایجاد سامانه مجهز فیبرنوری شمال کشور در ساری مرکز مازندران و نصب دوربین های شهری و کنترل سرعت در مرکز مازندران و ایجاد شهر الکترونیک در ساری بخشی از موفقیت های این مهندس حوزه فناوری اطلاعات در شهرداری ساری طی سالهای اخیر بوده است.

گفتنی است ؛  سورک مرکز شهرستان میاندرود است و سید حسین محمودی شهردار سابق سورک بوده که با استیضاح وی رضا پیری برای مدتی سرپرستی شهرداری سورک را برعهده گرفته بود و اکنون یاسر قربانی با رای قاطع اعضای شورای شهر سورک ، شهردار این شهر شده است .

شهر سورک  از شهرهای استراتژیک مازندران بوده که در مسیر جاده ترانزیتی امام رضا (ع) قرار دارد و فرودگاه بین المللی دشت ناز نیز در حوزه سرزمینی این شهر است.