درخشش نمایش رادیویی «همه دختران من» در جشنواره تئاتر فجر
درخشش نمایش رادیویی «همه دختران من» در جشنواره تئاتر فجر
این اثر نمایشی که با حمایت معاونت هنری و امور سینمایی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران به تهیه‌کنندگی مهدی قاسم زاده و با هنرنمایی هنرمندان رادیو مازندران تولید شد در بخش رادیو تئاتر با کسب ۹ تندیس و دیپلم افتخار و لوح تقدیر برگزیده این دوره از جشنواره شد.

به گزارش ندای تجن به نقل از روابط عمومی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس مازندران، «روح الله ایرانمهر» معاون هنری و امور سینمایی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس مازندران امروز در جمع خبرنگاران از درخشش نمایش «همه دختران من» در چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر خبر داد و اظهار داشت: این اثر نمایشی که با حمایت معاونت هنری و امور سینمایی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران به تهیه‌کنندگی مهدی قاسم زاده و با هنرنمایی هنرمندان رادیو مازندران تولید شد در بخش رادیو تئاتر با کسب ۹ تندیس و دیپلم افتخار و لوح تقدیر برگزیده این دوره از جشنواره شد.

ایرانمهر افزود: موضوع نمایش «همه دختران من» برگرفته از یک داستان واقعی از یک خانواده کرد عراقی است که در حال فرار از دست داعش دچار حادثه می‌شوند و یک فرد از این خانواده نیز اسیر نیرو‌های داعش می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: این نمایش به آزادی این کودک توسط نیرو‌های ایرانی به فرماندهی سردار حاج قاسم سلیمانی و شکستن محاصره آمرلی می‌پردازد.

وی بیان کرد: تندیس همای رادیو نمایش و دیپلم افتخار و جایزه نقدی به سعید نعمتیان، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به مجید آیینه برای صدابرداری این نمایش، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به مهدی قاسم زاده تهیه کننده «همه دختران من»، تندیس و دیپلم افتخار و جایزه نقدی به «وفا مصطفی پور کیاسری» در بخش نمایشنامه نویسی، تندیس و دیپلم افتخار و جایزه نقدی به رحمان قدمی برای کارگردانی این اثر و لوح تقدیر و جایزه نقدی به «الهه جباری» برای بازیگری نمایش «همه دختران من» اهدا شد.

معاون هنری و امور سینمایی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس مازندران گفت: مراسم افتتاحیه چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در تالار وحدت تهران برگزار شد و برگزیدگان بخش‌های پژوهش، رادیو تئاتر و نمایش نامه نویسی معرفی شدند.

انتهای پیام/