عامل درگیری منجر به قتل در بابلسر دستگیر شد
عامل درگیری منجر به قتل در بابلسر دستگیر شد
فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر از وقوع درگیری خونین در یکی از خیابان‌های شهر بابلسر، خبر داد و گفت: عامل درگیری منجر به قتل در کمتر از 24 ساعت دستگیر شد

به گزارش ندای تجن به نقل از خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “سیدجعفر افضلی” در تشریح این خبر بیان داشت: در پی اعلام مرکز فوریتی پلیس مبني بر وقوع درگیری و چاقوخوردگی، بلافاصله ماموران انتظامی براي بررسي موضوع به محل درگیری اعزام شدند.

وی افزود: با حضور پلیس در محل مشخص شد طی درگیری دو شخص با یکدیگر، مرد 62ساله بر اثر اصابت ضربات چاقو به شدت مجروح که توسط عوامل امدادی به بیمارستان منتقل و فرد ضارب نیز از محل حادثه متواری شد.

فرمانده انتظامی با اشاره به اینکه بعلت شدت جراحت ناشی از برخورد سلاح سرد، شخص مضروب بعد بستری در بیمارستان جان خود را از دست داد، تصریح کرد: عوامل پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان بابلسر با دریافت مشخصات ضارب، بلافاصله با اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی، دستگیری قاتل را در دستور کار قرار دادند.

وی خاطر نشان کرد: ماموران پلیس امنیت با اقدامات فنی و پلیسی متهم که یک جوان 35 ساله بود را کمتر از 24 ساعت دستگیر که وی در تحقیقات اولیه به ارتکاب این بزه با ضربه چاقو اعتراف کرد که علت و انگیزه درگیری در دست بررسی می باشد.

سرهنگ افضلی در پايان اظهار داشت: متاسفانه فقدان مهارت‌هاي لازم و تصميم گيري در بدترين زمان ممکن يعني عصبانيت، منجر به بروز اين گونه اتفاقات شوم می‌گردد که يک فرد را به آغوش سرد خاک سپرده و فرد ديگر را با آينده اي تاریک و تباه روبه رو می‌سازد.

  • منبع خبر : عکس تزیینی است