261 برنامه به مناسبت دهه فجر ویژه کودکان و نوجوانان در مازندران برگزار می‌شود
261 برنامه به مناسبت دهه فجر ویژه کودکان و نوجوانان در مازندران برگزار می‌شود
مدیرکل کانون پرورش فکری مازندران و رییس کمیته کودک و نوجوان دهه فجر استان از اعلام 261 برنامه به مناسبت دهه فجر، ویژه کودکان و نوجوانان در مازندران خبر داد.


به گزارش ندای تجن -مدیرکل این کانون و رییس کمیته کودک و نوجوان دهه فجر استان مازندران گفت: به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران  261 برنامه در کمیته کودک و نوجوان دهه فجر استان مازندران پیش بینی شده است.
محمد علی یزدان شناس، افزایش سطح آگاهی و معرفتی کودکان و نوجوانان با آرمان‌ها و اهداف انقلاب و فراهم سازی زمینه حضور پرشکوه آنان در مناسبت‌های ملی و انقلابی و آیین‌های بزرگ‌داشت دهه فجر را اهداف اصلی این کمیته عنوان نمود و افزود: امسال در این کمیته 261 برنامه در قالب فعالیت‌های فرهنگی، هنری، ادبی، دینی و انقلابی پیش بینی شده است که از این میان 35 برنامه شاخص به صورت استانی  برگزار خواهد شد.

 رییس کمیته کودک و نوجوان ستاد گرامی‌داشت دهه فجر مازندران اظهار داشت:  تجلیل از خانواده محترم شهدا و عطر افشانی مزار شهیدان – اجرای طرح پیک امید درمناطق محروم و کم  برخوردار استان – برپایی ایستگاه انقلاب در مسیر راهپیمایی 22 بهمن با  اجرای برنامه فرهنگی هنری ادبی ویژه کودک و نوجوان و برپایی جشنواره ادبی، ویژه‌ شاعران و نویسندگان نوجوان استان مازندران برخی از برنامه‌های محوری این کمیته هستند. 

یزدان شناس در ادامه افزود: برگزاری جشنواره ادبی ویژه‌ی شاعران و نویسندگان نوجوان استان مازندران – برگزاری نخستین جشنواره استانی نمایش‌ از کتاب تا صحنه – کاشت نهال انقلاب با حضور مسئولین شهری، مربیان و اعضای کانون – برپایی نمایشگاه عروسک‌های خلاق و آثار تجسمی و برگزاری کرسی قصه‌گویی با محوریت قصه‌های انقلاب برخی دیگر از برنامه‌های شاخص کمیته کودک و نوجوان در چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در مازندران هستند .

  • منبع خبر : ارسالی از روابط عمومی