افتتاح میدان میوه‌و تره بار بعد از ۱۵سال/بنا داریم میدان را به پایانه اقتصادی مرکز استان تبدیل کنیم
افتتاح میدان میوه‌و تره بار بعد از ۱۵سال/بنا داریم میدان را به پایانه اقتصادی مرکز استان تبدیل کنیم
فرماندار ساری گفت: بیستم بهمن ماه امسال همزمان با چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی میدان میوه و تره‌بار ساری بعد از ۱۵ سال انتظار افتتاح می‌شود.

محمدعلی نوبخت در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: نتیجه همدلی اعضای شورای تامین و اداری شهرستان ساری موجب شد تا شاهد پیشرفت تمام عیار پروژه ۱۵سال بر زمین مانده میدان میوه و تره بار شهرستان ساری باشیم.

وی با اشاره به اینکه ۲۰ روز میز کار فرمانداری ساری به محل جدید میدان میوه و تره‌بار منتقل شد، افزود: آنچه موجب انگیزه برای پیشرفت کار ما در تحقق برای رسیدن به اهداف شد اخلاص و صداقتی بود که از مکتب امام و رهبری فرا گرفتیم.

نوبخت با اعلام اینکه بعد از افتتاح میدان میوه و تره‌بار، زمینه انتقال کامل میدان قبلی به این مجتمع تجاری انجام می‌شود، خاطرنشان کرد: بنا داریم این مجموعه تجاری به پایانه اقتصادی در مرکز مازندران تبدیل شود.

وی با اظهار اینکه ما از نسل غیور مردان ۲۵ کربلا هستیم هیچ ناممکنی در مسیر راه ما برای خدمت رسانی وجود ندارد، اظهار کرد: در دوران دفاع مقدس تمام دنیا در مقابل ما قرار گرفتند. همین رزمندگان با اعتقادات قلبی شرایط سخت و بحرانی را با فعل “ما می‌توانیم” انقلاب اسلامی را به پیروزی رساندند.

فرماندار ساری با اشاره به اینکه حق مردم مازندران به ویژه ساری این نیست مشکلات زیادی را که ناشی از ندانم کاری‌ها و بی‌تدبیری برخی افراد خودخواه و منفعت طلب است را متحمل شوند، گفت: میدان میوه و تره بار قبلی در کمربندی غربی ساری قرار دارد این کنار گذر در تمام ساعات روز با گره ترفیکی سنگینی مواجه است که تردد را برای کار روزانه مختل می‌کند.

این مسئول ضمن قدردانی از حمایت همه جانبه استاندار مازندران، افزود: رویکرد دولت سیزدهم خدمات رسانی صادقانه و همدلی با مردم است، از این‌رو فرمانداری ساری با تمام مشکلات و دست اندازی‌هایی که موجب می‌شود برای رسیدن به هدف عقب بماند ایستادگی می‌کند