مدیران، مردم را از خود بدانند
مدیران، مردم را از خود بدانند

به گزارش ندای تجن، حجت الاسلام سید حسین حسینی کارنامی-امام جمعه موقت ساری- امروز(5اسفند) در خطبه های نمازجمعه ساری در بین نمازگزاران حاضر در مصلی امام خمینی(ره) ضمن گرامیداشت اعیاد شعبانیه با اشاره به آثار و برکات تقوا پیشه گی، اظهار کرد: همه شما بزرگواران و خودم را به تقوا الهی و پرهیز از حرام […]

به گزارش ندای تجن، حجت الاسلام سید حسین حسینی کارنامی-امام جمعه موقت ساری- امروز(5اسفند) در خطبه های نمازجمعه ساری در بین نمازگزاران حاضر در مصلی امام خمینی(ره) ضمن گرامیداشت اعیاد شعبانیه با اشاره به آثار و برکات تقوا پیشه گی، اظهار کرد: همه شما بزرگواران و خودم را به تقوا الهی و پرهیز از حرام و مخالفت با دستورات خداوند متعال سفارش و توصیه می کنم.

وی با بیان اینکه تقوا مایه حرکت انسان ها در زندگی است، افزود: تقوا پیشه گی در زندگی انسان را محبوب خدا می کند.

حجت الاسلام حسینی کارنامی ضمن تحسین بصیرت مردم استان مازندران برای خلق حماسه ۲۲بهمن، گفت: مردم با وجود تمام مشکلات در زمینه ساختارهای اداری و اقتصادی و معیشتی در ۲۲بهمن حضور حماسی و حداکثری در راهپیمایی داشتند و این نشان از علاقه مندی این مردم به نظام و انقلاب اسلامی دارد.

وی با بیان اینکه دینداری ملت ایران فقط به خاطر شکم و اقتصاد نیست، افزود: مردم ایران اسلامی با تاسی از ائمه معصومین (ع) پای دین هستند اکنون نوبت مسئولین است تا علی رقم تحریم ها برای رفع مشکلات مردم بیش از پیش پای کار بیایند.

حجت الاسلام حسینی کارنامی با بیان اینکه امروز روز تلاش و کار است، گفت: مدیران باید جهادی کار کنند.

وی اضافه کرد: مدیران باید مردم را از خود بدانند، از مفاسد اقتصادی و اداری که مردم را دلسرد می کند دوری کنند.

امام جمعه موقت ساری ضمن گرامیداشت روز پاسدار و جانباز، افزود: سپاه مردمی است و این ویژگی این مولود انقلاب اسلامی موجبات کینه ورزی دشمنان انقلاب را نسبت به سپاه فراهم آورده است.

وی با بیان اینکه پاسداران انقلاب اسلامی علاوه بر اینکه در عرصه نظامی توانمند هستند اهل تقوا و نماز هستند، گفت: ملت ایران سپاه را فرزند انقلاب می داند و با تمام توان در مقابل اندیشه های پوشالی استکبار که سپاه را تروریست می داند می ایستند.

حجت الاسلام حسینی کارنامی به سفر رئیس جمهور به چین اشاره کرد و از وزارت امورخارجه خواستار شد تا روابط جدی تری با شرق داشته باشد.

وی خاطرنشان شد: دنیا برای دوری از تک قطبی شدن نیازمند تعامل با شرق است.

حجت الاسلام حسینی کارنامی به اغتشاشات اخیر کشور و هوشیاری مردم برای خنثی شدن توطئه های ضد انقلاب اشاره کرد و گفت: خداوند متعال را شاکریم که انقلاب اسلامی نفوذ آمریکا در منطقه را شکست داده است.

  • منبع خبر : خبرنگار خبرگزاری شبستان از استان مازندران