لزوم راه اندازی ستاد تسهیلات سفر نوروزی/موافقت با دریافت تسهیلات از بانک شهر
لزوم راه اندازی ستاد تسهیلات سفر نوروزی/موافقت با دریافت تسهیلات از بانک شهر

به گزارش ندای تجن – پنجاه و هشتمین جلسه شورای شهر ساری در پنجاه و هشتمین جلسه شورای شهر ساری که با حضور معاونان شهردار و جمعی از اعضای شورا در صحن برگزار شد درباره لزوم راه‌اندازی ستاد تسهیلات سفر نوروزی در سطح شهرستانی، تلاش شورا برای واقعی شدن بودجه و پاسخگویی به مطالبات مردم، […]

به گزارش ندای تجن – پنجاه و هشتمین جلسه شورای شهر ساری در پنجاه و هشتمین جلسه شورای شهر ساری که با حضور معاونان شهردار و جمعی از اعضای شورا در صحن برگزار شد درباره لزوم راه‌اندازی ستاد تسهیلات سفر نوروزی در سطح شهرستانی، تلاش شورا برای واقعی شدن بودجه و پاسخگویی به مطالبات مردم، نامه شهرداری ساری پیرامون دریافت تسهیلات 1500 میلیاردریالی از بانک شهر و همکاری بسیج سازندگی برای کاهش آسیب‌های اجتماعی در ترک محله ساری و پروژه نارنجستان و انتخاب سرمایه‌گذار گفت‌وگو شد.

اعضای شورا بر اهمیت ساماندهی شهر و آماده‌سازی برای ایام نوروز تأکید کردند تا با راه‌اندازی ستاد تسهیلات سفر نوروزی شرایط لازم مهیا شود.

آنان قرار است چند روز آینده جلسه دیگری درباره بودجه شهرداری ساری در سال 1402 داشته باشند و درباره کم‌وکیف آن با هم گفت‌وگو کنند.

اعضای شورا بر اهمیت درنظرگرفتن جزئیات خرج کرد تسهیلات دریافتی از بانک شهر تأکید کردند تا بهتر بتوانند پاسخگوی مردم باشند.

آنان رفع معضلات و آسیب‌های شهر ساری را موردتوجه قرار دادند و گفتند برای اجرای پروژه نارنجستان بهتر است فراخوان عمومی برای جذب سرمایه‌گذار بگذارند.