غرس 11میلیون اصله نهال در سال 1402 در برنامه سازمان جهادکشاورزی قرار دارد
غرس 11میلیون اصله نهال در سال 1402 در برنامه سازمان جهادکشاورزی قرار دارد
رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران با اشاره به اینکه غرس 11 میلیون اصله نهال در سال 1402 در برنامه‌سازمان جهاد کشاورزی مازندران قرار دارد، ادامه داد: ان شاالله با همکاری همه دستگاه‌های اجرایی و مردم به هدف 4ساله کاشت درختان مثمر و غیر مثمر برسیم

به گزارش ندای تجن-حسن عنایتی در گفت‌وگو با ما با اشاره به برنامه‌سازمان جهاد کشاورزی مازندران برای 2 الی 4 میلیون اصله نهال در عرصه منابع طبیعی استان، گفت: تصمیم داریم با همکاری سایر نهادها این نهال‌ها در مسیر جاده و مراکز آموزشی کاشته شود.

وی با بیان اینکه اجرای طرح کاشت یک میلیارد درخت 3 حسن دارد، افزود: این طرح مردم پایه است، درختان کاشته شده شناسنامه‌دار و وارد سامانه می‌شوند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران با اشاره به اینکه غرس 11 میلیون اصله نهال در سال 1402 در برنامه‌سازمان جهاد کشاورزی مازندران قرار دارد، ادامه داد: ان شاالله با همکاری همه دستگاه‌های اجرایی و مردم به هدف 4ساله کاشت درختان مثمر و غیر مثمر برسیم.

عنایتی افزود: در تلاش هستیم تا نهال‌ها در اختیار شرکت‌ها و کارخانه‌های فعال، مناطق روستایی، آب‌بندان‌ها و مکان‌های موردنیاز قرار گیرد.