نشست هماهنگی و هم‌اندیشی با دهیاران بخش مرکزی شهرستان ساری برگزار شد
 نشست هماهنگی و هم‌اندیشی با دهیاران بخش مرکزی شهرستان ساری برگزار شد
همزمان با نزدیک شدن به ایام عید نوروز و ماه مبارک رمضان جلسه هماهنگی و هم اندیشی دهیاران بخش مرکزی شهرستان ساری با ریاست نوبخت نوبخت فرماندار مرکز استان و با حضور هادیان بخشدار مرکزی، رئیس و اعضا شورای بخش مرکزی شهرستان ساری و دهیاران این بخش برگزار شد. ‎

به گزارش ندای تجن به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان ساری، محمدعلی نوبخت فرماندار شهرستان ساری در این جلسه ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره ۱۲۰۰ شهید شهرستان ساری و تبریک حلول ماه مبارک رمضان و ایام عید نوروز و قدردانی از فعالیت های دهیاران و اعضاء شوراهای اسلامی بخش و روستا در سال 1401، گفت: دهیاران خط مقدم خدمت رسانی دولت مردمی سیزدهم در روستاها می باشند و از این رو نقش مهمی را در تحقق منویات مقام معظم رهبری(حفظه الله تعالی) و کلید واژه دولت محترم یعنی مردمی سازی حوزه های مختلف حکمرانی ایفا می کنند.

مقام عالی دولت در شهرستان با بیان اینکه پیرو دستورات موکد استاندار ولایی مازندران مبنی بر لزوم پاکسازی حرائم و زیباسازی ورودی شهرها کارهای خوبی در سطح شهرستان ساری به کمک دهیاران و اعضاء شورای اسلامی روستا و بخش صورت گرفت، بیان کرد : ساری به عنوان مرکز و پیشانی استان برای استقبال از نوروز و ماه مبارک رمضان پای کار است و تمهیدات لازم نیز برای نظارت و پاکسازی روستاها و حریم جاده ها اندیشیده شده که تا پایان نوروز و ماه رمضان به صورت روزانه اقدامات لازم صورت خواهد گرفت.

 وی در ادامه با اشاره به مساله تنظیم بازار شب عید و تامین کالاهای اساسی، بیان کرد: امسال علاوه بر توزیع و عرضه محصولات تنظیم بازار در شهرها، با کمک بخشداران و دهیاران محترم در سطح بخش و روستاها نیز این عرضه انجام گرفت که نظارت مستمر دهیاران با کمک پایگاه های مقاومت بسیج در روستاها نیز به جد در حال انجام است.

فرماندار مرکز استان در پایان گفت:  برای ماه مبارک رمضان، ماه ضیافت الهی برنامه‌های خوبی به ویژه در روستاها اندیشیده شده تا  همه مردم از برکات معنوی این ماه مبارک استفاده کنند. همچنین ایشان به مساله جهاد تبیین در این ماه اشاره نمود و اضافه کرد: بایستی به امر جهاد تبیین به عنوان فریضه ای عبادی و سیاسی نگاه کرد و از فرصت این ماه برای آشنایی جوانان با فرهنگ ناب تشیع و آرمانهای بلند امامین انقلاب و شهدای والامقام استفاده نمود.