اسکان بیش از 1هزار مسافر نوروزی در زائرسراهای بقاع متبرکه مازندران
اسکان بیش از 1هزار مسافر نوروزی در زائرسراهای بقاع متبرکه مازندران
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: براساس آخرین آمارها تاکنون هزار و 750 مسافر نوروزی در زائرسراها و سوئیت های بقاع متبرکه مازندران اسکان یافتند.

به گزارش ندای تجن به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری جناسمی در گفت و گویی با اشاره به اجرای طرح نوروزی آرامش بهاری در استان، اظهار کرد: این طرح همه ساله با آغاز مسافرت های نوروزی در استان اجرا خواهد شد و امسال نیز در حدود 300 بقعه متبرکه و اماکن مذهبی بین راهی استان اجرا شده است.

وی با بیان اینکه در قالب طرح آرامش بهاری زائرسراها و سوئیت های امامزادگان مازندران آماده استقبال از مسافران نوروزی هستند، افزود: در همین راستا خیمه های معرفت با هدف سرگرمی و فعالیت های فرهنگی و بازارچه های شمیم خدمت با هدف فروش محصولات و صنایع دستی بانوان استان در محوطه بقاع متبرکه شاخص مازندران برپا شده است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران اجرای مراسم تحویل سال نو را یکی از برنامه های شاخص طرح آرامش بهاری در استان برشمرد و گفت: حدود 21 هزار نفر در لحظه تحویل سال نو در بقاع متبرکه حضور داشتند.

حیدری با اشاره به بارش باران و برف در روزهای نخست سال جدید و گرفتار شدن مسافران نوروزی در جاده ها و شهرهای استان عنوان کرد: در همین راستا مسافران گرفتار در بارش‌ها در اماکن مذهبی استان اسکان اضطراری داده شدند.

وی بیان کرد: براساس آخرین آمارها تاکنون هزار و 750 مسافر نوروزی در زائرسراها و سوئیت های بقاع متبرکه مازندران اسکان یافتند.