اجراي طرح ضربتی نظارت بر واحدهای صنفی در ماه مبارک رمضان
اجراي طرح ضربتی نظارت بر واحدهای صنفی در ماه مبارک رمضان

به گزارش ندای تجن – سرهنگ محمد باقرزاده رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان مازندران از پلمب 50 واحد صنفی متخلف در اجراي طرح نظارت بر واحدهای صنفی سطح استان در روز گذشته خبر داد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ”محمد باقرزاده” در تشريح اين خبر گفت: به منظور حفظ […]

به گزارش ندای تجن – سرهنگ محمد باقرزاده رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان مازندران از پلمب 50 واحد صنفی متخلف در اجراي طرح نظارت بر واحدهای صنفی سطح استان در روز گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ”محمد باقرزاده” در تشريح اين خبر گفت: به منظور حفظ حرمت ماه مبترک رمضان و پیشگیری از تخلفات صنفی طرح ضربتی نظارت بر واحدهای صنفی در سطح استان به اجرا در آمد.

وی خاطر نشان کرد: در اين طرح که طی روز گذشته در سطح استان به اجرا در آمد ، ماموران اداره نظارت براماکن عمومی استان و شهرستان های تابعه از 398 واحد صنفی مرتبط با این طرح بازدید کردند .

رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی استان مازندران با اشاره به پلمب 50 واحد صنفی در این طرح، اظهار داشت: از متصدیان 65 واحد صنفی تعهد اخذ شد و برای 35 واحد صنفي به دليل عدم رعايت ضوابط و مقررات اماکن عمومي،اخطار پلمب صادر شد.

سرهنگ باقر زاده همچنین، تصریح کرد: متصدیان 35 واحد صنفی متخلف نیز با تشکيل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفي شدند.

وی در پایان از تداوم اجرای طرح های نظارت بر واحد های صنفی در ماه مبارک رمضان خبر داد و از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه تخلف در واحد های صنفی مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند.

دستگیری شرور متواری در بابل

سرهنگ محمدزمان شالیکار فرمانده انتظامی شهرستان بابل از شناسایی و دستگیری یکی از مخلان نظم و امنیت اجتماعی که موجب رعب و وحشت شهروندان شده بود، خبر داد.

سرهنگ “محمدزمان شالیکار”در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: پس از اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر ایجاد درگیری با سلاح سرد توسط یکی از مخلان نظم و امنیت اجتماعی در یکی از بازارهای این شهرستان که موجب جراحت یکی از شهروندان و ایجاد رعب و وحشت مردم شده بود، موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی افزود: در اجرای این ماموریت، ماموران کلانتری 14 ، در يک عمليات اطلاعاتي و پليسي ضارب را که از محل متواری شده بود شناسايي و دستگير کردند.

سرهنگ شالیکار تصرح کرد: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

فرمانده انتظامی بابل در پایان با تاکید بر این که پلیس با کسانی که بخواهند امنیت مردم را به مخاطره بیاندازند به صورت قاطع و بدون اغماض برخورد خواهد کرد، از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه ناامنی مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام دارند.

پلمپ 31واحد صنفی متخلف در عباس آباد

سرهنگ مصطفی بابایی فرمانده انتظامي شهرستان ” عباس آباد “،از اجرای طرح نظارت بر صنوف و پلمب 31 واحد صنفي متخلف در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس،سرهنگ “مصطفی بابایی “،در تشریح این خبر گفت: به منظور حفظ حرمت ماه مبارک رمضان و جلوگیری از تخلفات صنفی طرح نظارت بر واحدهای صنفی در این شهرستان به اجرا در آمد.

وي افزود: در اجرای این طرح که از ابتدای سال جاری تاکنون به اجرا درآمد 31 واحد صنفی به دلیل عدم رعایت شئونات اسلامی در ماه مبارک رمضان و هنجار شکنی پلمب شدند.

فرمانده انتظامي شهرستان عباس آباد از تداوم اجرای این طرح خبر داد و با قدرداني از همکاري و همياري مردم با پليس، از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه تخلف در واحدهاي صنفي، مراتب را از طريق سامانه 110 به پليس اطلاع دهند.

پلمپ واحدهای صنفی متخلف در گلوگاه

سرهنگ محمود کلوانی فرمانده انتظامي شهرستان ” گلوگاه “،از اجرای طرح نظارت بر صنوف و پلمب 4 واحد صنفي متخلف در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس،سرهنگ” محمود کلوانی”،در تشریح این خبر گفت: به منظور حفظ حرمت ماه مبارک رمضان و جلوگیری از تخلفات صنفی طرح نظارت بر واحدهای صنفی در این شهرستان به اجرا در آمد.

وي افزود: در اجرای این طرح از 50 واحد صنفي این شهرستان بازدید شد که به 10 واحد صنفی تذکر و اخطار پلمب داد شد و 4 واحد صنفی نیز پلمب شدند.

فرمانده انتظامي شهرستان گلوگاه با قدرداني از همکاري و همياري مردم با پليس، به شهروندان توصیه کرد: در صورت مشاهده هرگونه تخلف در واحدهاي صنفي، مراتب را از طريق سامانه 110 به پليس اطلاع دهند.