تبیین حجاب به عنوان یک خصلت خودخواسته‌ی خداپسندانه در جامعه نیازمند حرکتی پویا و هدفمند است/لزوم اندیشه‌جمعی برای حرکت به سمت نهادینه‌سازی و حفظ باورهای دینی در جامعه
تبیین حجاب به عنوان یک خصلت خودخواسته‌ی خداپسندانه در جامعه نیازمند حرکتی پویا و هدفمند است/لزوم اندیشه‌جمعی برای حرکت به سمت نهادینه‌سازی و حفظ باورهای دینی در جامعه
تبیین حجاب به عنوان یک کنش دینی و خردمندانه به عنوان یک خصلت خودخواسته‌ی خداپسندانه در جامعه نیازمند حرکتی پویا و هدفمند است.

به گزارش ندای تجن – محمدعلی نوبخت در جلسه کارگروه عفاف و حجاب شهرستان ساری ضمن گرامیداشت یاد و خاطره 1200 شهید شهرستان ساری و تبریک پیشاپیش ولادت امام حسن مجتبی(ع) گفت: انضباط پوشش و جذاب سازی حجاب دو بالِ اساسی گسترش فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه می باشد.

مقام عالی دولت در شهرستان ساری با بیان اینکه بیانیه تبیینی وزارت کشور در خصوص مسئله حجاب بعنوان یک دستورالعمل برای ما مهم و لازم الاجراست افزود: تبیین حجاب بعنوان یک کنش دینی و خردمندانه بعنوان یک خصلت خودخواسته ی خداپسندانه در جامعه نیازمند حرکتی پویا و هدفمند است.

وی در ادامه با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله امام خامنه ای(حفظه الله تعالی) که فرمودند همه ی بانوان به لحاظ فطری در وجود خودشان عفاف و حجاب دارند و این حجاب است که مایه آزادی و تشخیص زن است گفت: عفاف و حجاب، میوه ی فطرت، بصیرت، طهارت و تقواست.

فرماندار مرکز استان در پایان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات شبانه روزی دستگاه های متولی ستاد تسهیلات خدمات سفر در میزبانی درخشان از بیش یک میلیون و پانصدهزار مسافر در سطح شهرستان ساری افزود: نیازمند اراده و فهم مشترک در حوزه عفاف و حجاب هستیم و با جمعی اندیشیدن و اشتراک نظر به سمت نهادینه سازی، گسترش و حفظ باورهای دینی در جهت رشد و بالندگی جامعه حرکت خواهیم کرد.

در پایان فرماندار مرکز استان به پاس زحمات مطالبه گران حوزه عفاف و حجاب مازندران در باب کوشش جهت حفظ موازین شرعی در تفرجگاه ها و ، به نمایندگی از سرکار خانم حسنی تقدیر و تجلیل به عمل آورد.

  • منبع خبر : روابط عمومی فرمانداری شهرستان ساری