ضرب و شتم جنگلبانان توسط قاچاقچیان چوب در جنگل نشتارود
ضرب و شتم جنگلبانان توسط قاچاقچیان چوب در جنگل نشتارود
قاچاقچیان چوب با سلاح سرد و دستگاه اره موتوری به مامورین حمله و منجر به درگیری و نزاع با مامورین شده که در این درگیری یکی از جنگلبانان از ناحیه سر و صورت مصدوم و روانه بیمارستان می‌شود.

به گزارش ندای تجن به نقل از روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران نوشهر ، سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران، از درگیری قاچاقچیان چوب با نیروهای جنگلبانی خبر داد و گفت: متهمین با به مامورین منابع طبیعی حمله و یکی از جنگلبانان را مصدوم و روانه بیمارستان می‌کنند.

مهرداد خزایی پول سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران نوشهر در خصوص ماجرای درگیری قاچاقچیان چوب با جنگل‌بانان، اظهار کرد: در پی گشت و مراقبت از عرصه‌های منابع طبیعی در مناطق جنگلی شهرستان نشتارود مأمورین منابع طبیعی در نیمه شب گذشته با تعدادی از قاچاقچیان چوب در حین قطع درختان برخورد و متهمین با مامورین منابع طبیعی حمله ور و یکی از جنگل‌بانان را مصدوم و روانه بیمارستان می کند.

وی ادامه داد: قاچاقچیان چوب با سلاح سرد و دستگاه اره موتوری به مامورین حمله و منجر به درگیری و نزاع با مامورین شده که در این درگیری یکی از جنگلبانان از ناحیه سر و صورت مصدوم و روانه بیمارستان می‌شود.

خزایی همچنین با اشاره به مصدوم شدن یکی از جنگل‌بانان منابع طبیعی در حین درگیری افزود: متهمان پس از مصدوم کردن این مأمور از صحنه جرم فرار کردند.

سرپرست منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران نوشهر تصریح کرد: بلافاصله پس از اطلاع ضمن عیادت و دلجویی از ایشان؛ فرمانده یگان حفاظت و رییس حراست اداره کل و سرپرست منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان عباس آباد، سریعا اقدامات لازم را در خصوص برخورد قاطع از طریق مقامات قضایی انجام شد.

این مقام مسئول ادامه داد: قاچاقچیان فراری بومی منطقه هستند و شناسایی شده اند و موضوع، از زمان وقوع به دادستان شهرستان نشتارود گزارش شده و پرونده با دستور ویژه دادستان در حال رسیدگی است.