مردمی‌کردن طرح‌های مسکن از اولویت‌های کاری امسال است / شناسایی بافت‌های فرسوده در راستای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در دستور کار شهرداران باشد
مردمی‌کردن طرح‌های مسکن از اولویت‌های کاری امسال است / شناسایی بافت‌های فرسوده در راستای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در دستور کار شهرداران باشد
استاندار مازندران، مردمی کردن طرح ها بویژه طرح های مربوط به بخش مسکن در راستای تحقق منویات رهبری را از اولویت های اصلی در سالجاری عنوان کرد و گفت: شناسایی بافت های فرسوده در مناطق شهری در راستای اجرای طرح نهضت ملی مسکن مورد تاکید است و شهرداران نسبت به انجام این مهم اهتمام بیشتری داشته باشند.


به گزارش ندای تجن-سید محمود حسینی پور، استاندار مازندران در جلسه شورای عالی مسکن استان با عنوان اینکه توسعه فعالیت های بخش خصوصی و تقویت سرمایه گذاری در حوزه مختلف تکلیف دستگاههای اجرایی استان و راهبرد اعتلای مازندران است، خاطرنشان کرد: در شرایطی قرار داریم که باید با ایجاد تحول بتوانیم علاوه بر دستیابی به توسعه و پیشرفت در بخش های مختلف، به مردم و افکار عمومی نیز پاسخگو باشیم.

وی با بیان این که در اجرای طرح نهضت ملی مسکن فقط عزم و اراده دستگاه های متولی را انتظار داریم و تامین مسکن یکی از محوری ترین خدمات دولت سیزدهم است که باید به بهترین وجه تحقق یابد، عنوان کرد: اداره کل راه و شهرسازی استان باید با ایجاد تحول، رویکرد جدیدی را در نحوه اجرای طرح نهضت ملی مسکن در پیش گیرد تا طرح های این بخش با شتاب بیشتری عملیاتی و اجرایی شود.

استاندار، یادآور شد: موانع مرتبط به توسعه استان باید توسط مسولان دستگاههای اجرایی ذیربط در کمترین زمان رفع شود.

نماینده عالی دولت در مازندران ادامه داد: کارآمدی مدیران پاسخ محکمی به تمام بدخواهان انقلاب و نظام اسلامی است که قصد دارند در جامعه القای یاس و ناامیدی کنند.

سید محمود حسینی پور تصریح کرد: نسبت به حمایت همه جانبه از سرمایه گذاران بخش خصوصی تاکید فراوانی شده است و بهیچ وجه هیچ گونه مانع تراشی در این راستا را تحمل نخواهیم کرد.

استاندار مازندران، مردمی کردن طرح ها بویژه طرح های مربوط به بخش مسکن در راستای تحقق منویات رهبری را از اولویت های اصلی در سالجاری عنوان کرد و افزود: دستگاه های اجرایی نیز باید با تفاهم و همکاری بیش از پیش نسبت به اجرای کامل تعهدات در طرح نهضت ملی مسکن اهتمام بیشتری داشته باشند.

رئیس شورای عالی مسکن مازندران، یادآور شد: شناسایی بافت های فرسوده در مناطق شهری در راستای اجرای طرح نهضت ملی مسکن مورد تاکید است و شهرداران نسبت به انجام این مهم اهتمام بیشتری داشته باشند.

وی تاکید کرد: موانع و مشکلات فراروی طرح نهضت ملی مسکن باید شناسایی و با ارائه راهکارهای اصولی نسبت به اجرای کامل این طرح اقدام شود تا هفته دولت امسال طرح نهضت ملی مسکن در تمام شهرستان های استان برابر تعهداتی که دارند به قرارداد منتج و عملیاتی گردد و هیچ عذری نیز در این زمینه پذیرفتنی نیست و فرمانداران نیز موظف به تهیه زمین برای اجرای کامل تعهدات در این بخش هستند.