معرفی نفرات برتر جشنواره الگوی برتر مشاوره شغلی مراکز آموزش فنی‌و حرفه‌ای/کارشناسان مازندرانی رتبه‌های نخست تا سوم را کسب کردند
معرفی نفرات برتر جشنواره الگوی برتر مشاوره شغلی مراکز آموزش فنی‌و حرفه‌ای/کارشناسان مازندرانی رتبه‌های نخست تا سوم را کسب کردند
نفرات برتر سومین جشنواره الگوی برتر مشاوره شغلی مراکز آموزش فنی و حرفه ای مازندران معرفی شدند.

 به گزارش ندای تجن- سید حسین درویشی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای مازندران از حضور سه کارشناس استان در سومین جشنواره الگوی برتر مشاوره شغلی مراکز آموزش فنی حرفه ای کشور خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی و مرکزاطلاع رسانی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران، سید حسین درویشی مدیر کل، در خصوص اهمیت مشاوره شغلی مهارت آموزان گفت:هدایت شغلی مهارت آموزان در ابتدای ورود به دوره های آموزشی یکی از برنامه‌های مهم در مراکز آموزش فنی و حرفه ای می باشد تا مهارت آموزان با انتخاب درست رشته آموزشی در ایجاد یک شغل پویا موفق باشند.

 وی ادامه داد: با هدف بررسی خدمات ارائه شده از سوی کارشناسان مشاوره مراکز آموزش فنی و حرفه ای، برای سومین سال پیاپی جشنواره الگوهای برتر مشاوره از سوی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور برگزار گردید.

مدیرکل آموزش فنی حرفه ای افزود: در این جشنواره پس از بررسی عملکرد مشاوران در طول یک سال، آزمون های کتبی و عملی اخذ می گردد و نهایتاً نفرات برتر استان مشخص و به مرحله کشوری راه می یابندکه در استان از بین ۱۸ کارشناس مشاوره آقایان کیقباد سلیمانپور از نوشهر- عبدالرضا خلیلی تیرتاشی از بهشهر و محمد قاسم تبار از امیرکلا موفق به کسب رتبه های اول تا سوم شدند.

 درویشی به نتایج استان در دوره قبلی  اشاره کرد و در خاتمه گفت :خوشبختانه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران از عملکرد خوبی در دوره  قبل برخوردار بوده و توانستیم رتبه‌های اول تا سوم این جشنواره را کسب نمایم.