150 نفر پیش ثبت‌نام کردند/19 نفر زن هستند/مهلت پیش‌ثبت‌نام تا 22مردادماه
150 نفر پیش ثبت‌نام کردند/19 نفر زن هستند/مهلت پیش‌ثبت‌نام تا 22مردادماه
محمدعلی نوبخت گفت: در پایان پنجمین روز، ۱۵۰ نفر از شهرستان ساری وارد سامانه پنجره واحد وزارت کشور شده‌ و پیش ثبت نام اولیه را به اتمام رسانده اند. ‎

ندای تجن- رییس مرکز حوزه انتخابیه شهرستان های ساری و میاندورود ضمن تقدیر از افرادی که با احساس مسئولیت در جهت تحقق راهبردهای چهارگانه رهبر معظم انقلاب اسلامی(مشارکت، امنیت، سلامت و رقابت) در انتخابات اقدام به پیش ثبت نام کرده اند اظهار کرد: با آغاز رسمی پیش ثبت نام از داوطلبان شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی که از روز دوشنبه مورخ ۱۶ مرداد ماه برگزار شد، تا پایان ساعت تعیین شده در پنجمین روز ۱۵۰ نفر از متقاضیان نسبت به تکمیل نهایی پیش ثبت نام خود اقدام کردند که از این تعداد ۱۳۱ نفر از داوطلبین مرد و ۱۹ نفر زن می باشند.

فرماندار شهرستان ساری در ادامه افزود: ثبت نام تا ۲ روزه آینده همچنان ادامه دارد و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به تارنمای وزارت کشور به نشانی keshvar.moi.ir برای پیش ثبت نام اقدام کنند.

وی همچنین در ادامه گفت: در ترکیب تحصیلات متقاضیان، ۲۱ نفر لیسانس و زیر لیسانس،۹۷ نفر فوق لیسانس، ۲۳ نفر دارای مدرک دکترا و ۸ نفر دارای تحصیلات حوزوی میباشند و مشمولین ماده ۲۹ نیز ۵ نفر هستند.

مقام عالی دولت در مرکز استان تصریح کرد: آن دسته از داوطلبینی که پیش ثبت نام اولیه خود را نهایی کردند پیامکی را تحت عنوان پیش ثبت نام شما با موفقیت به پایان رسید دریافت می کنند و  کد رهگیری برای این دسته متقاضیان بعد از بررسی مدارک صادر خواهد شد.

محمدعلی نوبخت در ادامه با اشاره به اینکه شایسته است با همگرایی، هم افزایی، عزم ملی و وحدت در جهت تحقق کلیدواژه ایران قوی گام بردادیم افزود: پیش ثبت نام از متقاضیان انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت ۸ صبح شانزده مرداد آغاز شد و داوطلبان می توانند تا پایان جدول زمان بندی اعلام شده تا روز بیست و دوم مرداد برای ثبت نام به سامانه موردنظر وزارت کشور مراجعه و مدارک مورد نیاز را بارگذاری کنند.

وی در پایان با اشاره به اینکه تمامی مراحل پیش ثبت نام به صورت الکترونیکی انجام می‌شود گفت: درصورت عدم تکمیل پیش ثبت نام توسط داوطلبین در بازه زمانی مورد نظر، متقاضیان نمیتوانند در مراحل بعدی که در تاریخ ۲۷ مهرماه لغایت ۳ آبان ماه بعنوان داوطلب نمایندگی مجلس شورای اسلامی است، ثبت نام خود را قطعی کنند.