آغاز محدودیت ترافیکی از صبح روز چهارشنبه/کدام محورها چه ساعاتی محدودیت است؟
آغاز محدودیت ترافیکی از صبح روز چهارشنبه/کدام محورها چه ساعاتی محدودیت است؟
سرهنگ یداله جهان تاب رئیس پلیس راه استان مازندران از محدودیت های ترافیکی از ساعت 10 صبح چهارشنبه 22 شهریور تا ساعت 6 صبح دوشنبه 27 شهریوردر محورهای مواصلاتی استان خبر داد . 

به گزارش ندای تجن به نقل از خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “یداله جهان تاب” با تسلیت رحلت نبی مکرم اسلام(ص)، شهادت امام حسن مجتبی و امام رضا (ع)  در تشریح این خبر، گفت: به منظور ارتقاء ايمني و تسهيل در عبور و مرور وسايل نقليه، محدودیت های ترافیکی تا ساعت 6 صبح روز دوشنبه 27 شهریور ماه در محورهای مواصلاتی استان به اجرا در خواهد آمد.

رئیس پلیس راه استان مازندران، افزود: به همین منظور تردد انواع موتورسیکلت به غیر از موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه 22 شهریور ماه تا ساعت 6 صبح روز دوشنبه 27 شهریور ماه در تمامی محورهای مواصلاتی استان ممنوع است.

سرهنگ جهان تاب با اشاره به ممنوع بودن تردد تریلر، کامیون و کامیونت در محور کرج- چالوس ، اظهار داشت: تردد انواع وسایل نقلیه در محور مذکور از ساعت 10 صبح تا ساعت 24 روزهای سه شنبه ، چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه 21، 22 ،23 و 24  شهریور ماه از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 ظهر تا ساعت 24 همان روزها از میدان امیرکبیر کرج و آزاد راه تهران- شمال به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 10 صبح تا ساعت 24 روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه 25، 26 و 27 شهریور ماه از میدان امیرکبیرکرج و ابتدای آزادراه تهران- شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 ظهر تا ساعت 24 همان روزها از مرزن آباد به سمت کرج و تهران یک طرفه خواهد شد .

سرهنگ جهان تاب با اشاره به محدودیت های ترافیکی و ممنوع بودن تردد کلیه تریلر ها از محور هراز، گفت: تردد انواع کامیون و کامیونت به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 ظهر تا ساعت 24 روزهای چهارشنبه و پنج شنبه 22 و 23 شهریور ماه و همچنین از ساعت 6 صبح تا 24 روزهای جمعه ، شنبه و یکشنبه 24، 25 و 26 شهریور ماه از این محور ممنوع است .

رئیس پلیس راه استان افزود: در صورت حجم ترافیک و صلاحدید ماموران پلیس راه محدودیت یک طرفه مقطعی در روزهای پنج شنبه، جمعه و شنبه 23، 24 و 25 شهریور ماه به صورت رفت و برگشت از محدوده پلور تا پلیس راه لاریجان و بالعکس انجام خواهد شد .

جهان تاب به اجرای محدودیت ها تردد در محور فیرزکوه نیز اشاره کرد و گفت: تردد انواع تریلر ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روزهای پنج شنبه، جمعه و شنبه 23،24 و 25 شهریورماه از مسیر جنوب به شمال محور تهران، فیروزکوه، قائم شهر و بالعکس ممنوع می باشد .

وی در خاتمه  از رانندگانی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی استان مازندران را دارند، خواست: با رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی و ضمن مدیریت سفر خود، در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 21824420 و 21824434 پلیس راه استان با پیش شماره 011 تماس بگیرند .