وزیر کشور شهادت جمعی از دلاورمردان فراجا را در شهرستان راسک تسلیت گفت
وزیر کشور شهادت جمعی از دلاورمردان فراجا را در شهرستان راسک تسلیت گفت
وزیر کشور با صدور پیامی خطاب به فرمانده کل فراجا، شهادت جمعی از دلاورمردان و سبزقامتان فراجا را در اثر حمله گروه‌های تروریستی به مقرانتظامی در شهرستان راسک اتفاق افتاد، تسلیت گفت.

به گزارش ندای تجن به نقل از مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور، در پیام دکتر احمد وحیدی به سردار احمد رادان آمده است، مردم ایران شاهد هستند که فراجا در طول دوران خدمت پرافتخار خود به عنوان جانفدای ملت در راه امنیت، آرامش و پاسداری از حریم و کیان این آب و خاک، مغضوب دشمنان ایران بوده و در این راه شهدای زیادی تقدیم کرده است.

متن این پیام به شرح زیر است:

                                                             بسم الله الرحمن الرحیم

برادر ارجمند سردار فرماندهی محترم کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران سرتیپ پاسدار احمد رادان، شهادت جمعی از دلاور مردان و سبز قامتان فراجا توسط گروههای تروریستی تسلیت عرض می کنم.

فراجا در طول دوران خدمت پرافتخار خود به عنوان جانفدای ملت در راه تامین امنیت ، آرامش مردم و پاسداری از حریم و کیان این آب و خاک، شهدای فراوانی تقدیم کرده است و به همین دلیل فراجا مغضوب دشمنان ملت و محبوب مردم است و آحاد ملت، خود را حامی و همراه پلیس می دانند.

تروریست ها و حامیان آنان باید بدانند بی تردید در دستتان قدرتمند جان برکفان فراجا و سایر نیروهای اطلاعاتی-امنیتی گرفتار خواهند شد و به اشد مجازات خواهند رسید.

از خدای متعال برای این شهیدان عزتمند و سرافراز علو درجات و برای خانواده عزیز و بزرگ آنها صبر جمیل مسلت دارم.

احمد وحیدی

جانشین فرماندهی کل نیروهای مسلح در امور فراجا و وزیر کشور »

نیمه شب پنجشنبه – ۲۳ آذرماه – در پی حمله گروهک تروریستی به مقر انتظامی راسک در استان سیستان و بلوچستان، ۱۱ نفر از نیروهای فراجا به شهادت و در مقابل تعدادی از تروریست ها نیز به هلاکت رسیدند؛ یک نفر از این تروریست‌ها نیز دستگیر شده است.