خانواده‌های شهدا و ایثارگران لحظه تحویل سال را به گلزار شهدا دعوت شدند
خانواده‌های شهدا و ایثارگران لحظه تحویل سال را به گلزار شهدا دعوت شدند
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران ضمن دعوت از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در لحظه تحویل سال نو در گلزار شهدا گفت: آماده برگزاری مراسم سال نو در فضای نورانی در جوار مطهر شهدا هستیم.

به گزارش ندای تجن به نقل از ایثار مازندران، سعید کهن سال در شورای اداری بنیاد مازندران که در بابلسر برگزارشد به برنامه ریزی و تعهد در کار اشاره کرد و گفت: برنامه هایی را اجرا کنیم که قابلیت اجرایی داشته باشد، فرایند کار به گونه ای باشد که موفقیت را به همراه داشته باشد، لازمه آن این است که چرخه عمل با تفکر اتفاق بافتد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران یادآور شد: در مسیر کار و ارائه خدمت، مدیریت بر ذهن و راهبری داشته باشیم، گفتمان و فن صحبت کردن خود را در مقابل مخاطب بر اساس روشها و شیوه ها تقویت کنیم، تصمیم گیریهای ما به موقع و هدفمند باشد.

این مسئول اذعان داشت: عملکرد خوب در سایه مطالبه گری و مشارکت جویی محقق میشود، همه ما باید در جهت حل مشکلات جامعه معزز ایثارگری با نگاه مطالبه گری در دستگاه‌ها ورود پیدا کرده و دستگاه‌های اجرایی را ملزم به اجرای قوانین مغفول مانده در ارتباط با دغدغه های این عزیزان کنیم.

کهن سال، ضمن دعوت از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در لحظه تحویل سال نو در گلزار شهدا، افزود: برای تحویل سال نو تمهیدات لازم از قبیل تعویض پرچم مزار شهدا، شستشوی قبور مطهر شهدا، اطلاع رسانی، پخش تیزر و … در تمامی گلزارهای شهدای مازندران اندیشیده است و آماده برگزاری مراسم سال نو در فضای نورانی در جوار مطهر شهدا هستیم.

این مسئول با تأکید بر دیدار از جامعه معزز ایثارگری، گفت: 50درصد از همکاران بنیاد ما در مازندران در ایام نوروز از خانواده های معزز شهدا و ایثارگران دیدار میکنند، البته مدیران دستگاهها دیدار با خانواده های معزز شهدا و ایثارگران و احصاء مشکلات آنان را در سال جدید به ویزه در ایام نوروز در اولویت قرار دهند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در پایان سخنان خود ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو، از زحمات و تلاشهای بی وقفه کارکنان بنیاد مازندران در جهت ارائه خدمت صادقانه و خالصانه به خانواده های معزز شهدا و ایثارگران قدردانی کرد و گفت: در سال جدید با انرژی بیشتر و روحیه ای مضاعف خدمات شایسته ای به جامعه معزز ایثارگری ارائه دهیم.

معاونین بنیاد استان و روسای بنیاد شهرستانهای تابعه، ضمن ارائه برنامه ها، موضوعات کاربردی و تخصصی در حیطه کاری خود بیان کردند.

در این جلسه بر اساس ارزیابی صورت گرفته، شهرستانهای فریدونکنار، محمودآباد و بهشهر به دلیل ارائه عملکرد مطلوب مورد تقدیر قرار گرفتند.
انتهای پیام/