نهایی شدن مذاکرات با سرمایه گذاران روسی طی ماه آینده
نهایی شدن مذاکرات با سرمایه گذاران روسی طی ماه آینده
وی افزود: پس از اعلام آمادگی ما برای حضور سرمایه گذاران فدراسیون روسیه در منطقه آزاد مازندران به ویژه بندر امیرآباد، مذاکراتی جدی با سرمایه گذاران روسی و دیگر کشورهای همسایه با هدف انعقاد قرارداد در حال برگزاری است.

حجت الاسلام فولادی مدیر اجرایی منطقه آزاد مازندران با اشاره به توسعه روابط ایران و روسیه درسال های اخیر به ویژه پس از جنگ اوکراین، اظهار کرد: افزایش حضور تجار و سرمایه گذاران روسی و دیگر کشورهای همسایه به کشورمان، نشان از ظرفیت های عظیم و تنوع محصولات ما و فرصتی بزرگ برای رونق اقتصادی ایران است.

وی افزود: پس از اعلام آمادگی ما برای حضور سرمایه گذاران فدراسیون روسیه در منطقه آزاد مازندران به ویژه بندر امیرآباد، مذاکراتی جدی با سرمایه گذاران روسی و دیگر کشورهای همسایه با هدف انعقاد قرارداد در حال برگزاری است. مدیر اجرایی منطقه آزاد مازندران با اشاره به دیدار و گفتگو با احمد عبدالله رئیس هیات مدیره خانه تجارت ایران – داغستان روسیه، سرگئی مالوویچ شریک خانه تجارت ایران- داغستان و حسن افروخته رئیس هلدینگ لزیر و مسئول کمپانی خانه تجاری ایران- داغستان اظهار کرد: این جلسه در محل دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد کشور در تهران برگزار گردید و در استمرار و تکمیل جلسه هفته گذشته ما در بندر امیرآباد بوده است.

وی در پایان با بیان اینکه نتایج نهایی این نشست ها و جزئیات توافقات طی چند ماه آینده و پس از مساعد بودن نظرات کارشناسان، مشخص خواهد شد، گفت: یکی از بزرگترین فرصت های منطقه آزاد مازندران، تعامل نزدیک و دو جانبه با کشور دوست و برادر روسیه است و ما در نظر داریم با رونق و گسترش نگاه دریامحوری برای افزایش ورود و خروج گمرکی اقدام کنیم.