ارتش مقتدر قبل از انقلاب به انقلاب و پیام‌های امام وفادار بود/ارتش جمهوری اسلامی در طول تاریخ انقلاب، روزهای بزرگ و به یادماندنی برای ایرانیان رقم زد/تاسیس روز ارتش سدی در مقابل نقشه شوم استکبار و مقابله با تجزیه‌طلب‌ها
ارتش مقتدر قبل از انقلاب به انقلاب و پیام‌های امام وفادار بود/ارتش جمهوری اسلامی در طول تاریخ انقلاب، روزهای بزرگ و به یادماندنی برای ایرانیان رقم زد/تاسیس روز ارتش سدی در مقابل نقشه شوم استکبار و مقابله با تجزیه‌طلب‌ها
امروز صبح مراسم روز ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

ندای تجن- آیت‌الله محمدباقر محمدی لائینی امروز صبح ۲۹ فروردین در مراسم روز ارتش جمهوری اسلامی ایران در ساری با عنوان اینکه موفقیت‌های ما مرهون وحدت است و ارتش مقتدر قبل از انقلاب به انقلاب و پیام‌های امام وفادار بوده است، اظهار کرد: ارتش در دفاع مقدس خدمت و فداکاری خودش را نشان داد و امروز در حوزه امنیت و خودکفایی گام‌های بزرگی برداشته است.

نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به اینکه وحدت میدان و دیپلماسی نقش مهمی در موفقیت دفاعی ما دارد، تصریح کرد: هرچند کسانی می‌خواستند در گذشته میان دیپلماسی و میدان اختلاف ایجاد کنند اما امروز میدان و دیپلماسی با وحدت برای منافع و مرزهای کشور گام بر می‌دارد.

عضو خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس، انتخابات، دهه فجر، ۲۲ بهمن و تجمعات شب‌های گذشته که در تایید و تقویت عملیات اخیر بوده است، جای قدردانی دارد.

این مسئول با اظهار اینکه کنسولگری و سفارت‌های هر کشور بخشی از سرزمین ما محسوب می‌شود، یادآور شد: برخی می‌خواستند ما را مجاب کنند جوابی به جنایت رژیم صهیونسیتی ندهیم؛ اما هرگاه بترسیم راهی از پیش نخواهیم برد.

ارتش جمهوری اسلامی در طول تاریخ انقلاب، روزهای بزرگ و به یادماندنی برای ایرانیان رقم زد

سید محمود حسینی پور ۲۹ فروردین در مراسم روز ارتش که در ساری برگزار شد با عنوان اینکه اتحاد روزافزون نیروهای مسلح موجب عصبانیت دشمنان شده است، اظهار کرد: نیروهای مسلح به برکت جمهوری اسلامی ایران مکتبی و نمایشگاهی از ارتش الهی و اسلامی هستند.

استاندار مازندران تصریح کرد: ارتش جمهوری اسلامی در طول تاریخ انقلاب، روزهای بزرگ و به یادماندنی برای ایرانیان رقم زده است.

این مسئول با بیان اینکه ارتش جمهوری اسلامی ایران مردمی‌ترین ارتش دنیا است و ولایتپذیری و مردم‌پایه بودن در صحنه‌های مختلف را به اثبات رسانده است، گفت: نقش ارتش در پیروزی انقلاب اسلامی بر کسی پوشیده نیست حضرت امام راحل مدال افتخار رضایت را بر سینه ارتش جمهوری اسلامی ایران نقش بستند و ارتش در پیروزی انقلاب، همانند برق و صاعقه بر سر توطئه‌گران وارد آمد.

حسینی پور افزود: ارتش در حماسه هشت سال دفاع مقدس در کنار سایر نیروهای مسلح و مردم برابر همه جهانخواران ایستادند و اتحاد روز افزون نیروهای مسلح سبب عصبانیت دشمنان شده است.

او نیروهای مسلح را از عناصر قدرت جمهوری اسلامی در منطقه برشمرد و گفت: به برکت جمهوری اسلامی ایران قدرت نیروهای مسلح برگرفته از ایمان، فرماندهی هوشمندانه و مردمی بودن است.

نماینده عالی دولت در مازندران با اظهار اینکه ارتش با رویکرد معنوی و ارزشی دچار دگرگونی اساسی شده و به انواع تجهیزات مدرن و هوشمند مجهز شده است، خاطرنشان کرد: ارتش جمهوری اسلامی در کنار سایر نیروهای مسلح دارای استقلال تصمیم گیری و اراده در انجام کار است.

حسینی پور اظهار کرد: اقتدار نیروهای مسلح هیمنه دشمنان را که برای ملت ایران شاخ و شانه می‌کشند، درهم می‌شکند و امنیت، اقتدار ایران اسلامی بر پایه نیروهای مؤمن و مقتدر هرگز قابل خدشه و شکست نخواهد بود و چشم دنیا مبهوت اقتدار جمهوری اسلامی در روزهای اخیر بوده است.

استاندار مازندران با تاکید براینکه اقدام مقتدرانه سپاه پاسداران با همکاری نیروهای مسلح در حمله به رژیم کودک کش صهیونیستی اثبات حفظ حریم کشور است، اظهار کرد: این عملیات (وعده صادق) چندلایه در جهان بی‌نظیر بوده است و مناطق نظامی رژیم کودک کش صهیونیستی را در هم کوبید.انتهای پیام

تاسیس روز ارتش سدی در مقابل نقشه شوم استکبار و مقابله با تجزیه‌طلب‌ها

ایسنا/مازندران رئیس دانشگاه علوم دریایی نوشهر گفت: تدبیر امام راحل پیرامون تاسیس ارتش جمهوری اسلامی ایران سدی شد در مقابل نقشه شوم استکبار و مقابله با تجزیه طلب‌ها؛ چرا که حضور در دفاع مقدس و امروز هم دفاع از مرزها، ساخت تجهیزات، تامین امنیت هوایی کشور، تامین امنیت و خطوط مواصلاتی آب راه‎های دریایی جهت توسعه صادرات کشور از سوی ارتش جمهوری اسلامی ایران شاهد هستیم.

امیردریادار آریا شفقت رودسری ۲۹ فروردین در مراسم راهپیمایی روز ارتش جمهوری اسلامی ایران در ساری اظهار کرد: به روح پر فتوح‌  ۱۰ هزار و ۴۰۰ شهید ارزشمند استان مازندران به‌ویژه ۲۸۰۹ شهید ارتشی این استان سرسبز سلام می‌فرستیم و آرزوی موفقیت و سلامتی تندرستی برای فرماندهی معظم کل قوا داریم. 

وی با بیان اینکه با تدبیر امام‌راحل با نام‌گذاری روز ارتش اکنون این نهال انقلاب رشد پیدا کرده است، افزود: به‌رغم اینکه در ابتدای انقلاب تنها سازمان مستقل نظامی ارتش جمهوری اسلامی ایران بوده است و استکبارهای جهانی تلاش کردند به ارتش لطمه بزنند اما ارتش جمهوری اسلامی همچنان با صلابت و مقتدر است.

رئیس دانشگاه علوم دریایی نوشهر تصریح کرد: ارتش انقلابی در دوران انقلاب و پس از انقلاب با اهدای شهدا و جانفشانی‌ها تلاش کرد عزت و اقتدار نظام و مردم روز به روز افزایش پیدا کند.

فرمانده ارشد ارتش در استان مازندران به افتخارآفرینی فرزندان ارتش که توانستند با ساخت شناورها در کشور باعث سربلندی مسلمین جهان شوند اشاره کرد و گفت: دانشجویان فارغ‌التحصیل دانشگاه علوم دریای نوشهر موجب سربلندی کشور شده‌اند.

امیردریادار آریا شفقت رودسری افزود: ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروهای چهارگانه‌اش جان شان را کف دست گرفتند بطوریکه ارتش جمهوری اسلامی ایران در دوران قبل از انقلاب و پس از انقلاب همراه مردم و در رشد کشور دخیل بودند همچنان در دوران دفاع مقدس نخستین شهید ترور توسط ارتش جمهوری اسلامی ایران تقدیم انقلاب شد.