لزوم توجه به اجرای طرح گشت ارشاد مدیران
لزوم توجه به اجرای طرح گشت ارشاد مدیران
آیت الله لایینی با تشکر از اجرای طرح نور نیروی انتظامی و گشت ارشاد مدیران که ابتکار آیت الله رئیسی است،ادامه داد: معتقدیم که این دو طرح باید به موازات هم اجرا شوند

به گزارش ندای تجن آیت الله محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در مازندران در مراسم استقبال از ریاست محترم جمهور در محل مصلی ساری، گفت:مردم مازندران مهمان‌دوست و انقلابی هستند اما دردودل‌های شنیدنی دارند

وی با بیان اینکه از نگاه قرآن، وفور و رفاه اگر از معبر اجرای کتب آسمانی و ایمان و تقوا باشد مبارک خواهد بود و سرچشمه برکات فراوانی برای جامعه خواهد بود، افزود:مازندران فرصت‌های زیادی همراه با چالش‌هایی دارد؛ گردشگری، طبیعت زیبا، کشاورزی، صنعت، محیط زیست، دام، طیور، شیلات و مهم تر از همه منابع انسانی و جوانان نخبه با تحصیلات عالیه.

وی بیان کرد:این دولت به تعبیر مقام معظم رهبری علاوه بر تشکر، درخور تمجید است، از دغدغه‌های شخص رئیس جمهور برای احیای واحدهای تولیدی راکد تشکر می‌کنیم، جشن خودکفایی ۳۹۵ واحد تولیدی در مازندران از نه هزار واحد تولیدی در کشور را شاهد بودیم.

آیت الله لائینی افزود:از همت رئیس جمهور در مبارزه با فساد، تجاوز به منابع ملی و طبیعی که در سفر گذشته دستور تشکیل کمیته ویژه برای بررسی و مبارزه با این موضوع را داده بودند صمیمانه تشکر داریم.

وی با تشکر از اجرای طرح نور نیروی انتظامی و گشت ارشاد مدیران که ابتکار آیت الله رئیسی است،ادامه داد: معتقدیم که این دو طرح باید به موازات هم اجرا شوند.

از مردم خوب مازندران و حضورشان در سنگرهای مختلف حماسه، شهادت و ایثار و از همه مسئولین، استاندار پر توان که واقعا دغدغه دارند و از استاندار قبلی هم تقدیر می کنیم.

مردم مازندران مردمی بسیار فهمیده، مهمان دوست و انقلابی هستند اما دردودل‌های شنیدنی هم دارند و ان‌شالله مطرح خواهند کرد.