برگزاری همایش بزرگداشت امامزادگان مازندران در بابلسر
برگزاری همایش بزرگداشت امامزادگان مازندران در بابلسر
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران از برگزاری همایش استانی بزرگداشت امامزادگان مازندران خبر داد و گفت: این همایش دوشنبه 31 اردیبهشت‌ماه با سخنرانی مدیرکل بازرسی سازمان اوقاف در آستان مقدس امامزاده ابراهیم(ع) بابلسر برگزار می‌شود.

به گزارش ندای تجن به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، حجت‌الاسلام مسعود قربانی در گفت‌وگویی با اشاره به قرار داشتن در دهه کرامت و تبریک این ایام، اظهار کرد: جشن‌های مختلفی از سوی مردم، هیأت‌های مذهبی و ادارات اوقاف و امور خیریه شهرستان‌های استان در بقاع متبرکه در حال برگزاری است.
وی یکی از برنامه‌های مهم و محوری دهه کرامت را برگزاری مراسم تجلیل و بزرگداشت امامزادگان عنوان کرد و افزود: استان مازندران از نظر میزبانی از امامزادگان رتبه نخست کشور را دارد.
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران بیان کرد: امسال در ایام دهه کرامت 31 همایش تکریم و بزرگداشت امامزادگان مازندران برگزار شد و تعدادی نیز در روزهای جاری برگزار می‌شود.
قربانی از برگزاری همایش استانی بزرگداشت امامزادگان مازندران خبر داد و گفت: این همایش دوشنبه 31 اردیبهشت‌ماه با سخنرانی حجت‌الاسلام شیری مدیرکل بازرسی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور در آستان مقدس امامزاده ابراهیم(ع) بابلسر برگزار می‌شود.
وی عنوان کرد: در همایش بزرگداشت امامزادگان مازندران از خادمین، مدیران، هیات امنا و امامان جماعت امامزادگان و بقاع متبرکه استان تجلیل می‌شود.
پایان پیام/