انجام ابلاغات لازم برای انتخابات ریاست‌جمهوری به استانداران/ثبت نام‌ها از روز پنجشنبه ۱۰ خرداد آغاز خواهد شد
انجام ابلاغات لازم برای انتخابات ریاست‌جمهوری به استانداران/ثبت نام‌ها از روز پنجشنبه ۱۰ خرداد آغاز خواهد شد
انجام ابلاغات لازم برای انتخابات ریاست‌جمهوری به استانداران/ثبت نام‌ها از روز پنجشنبه ۱۰ خرداد آغاز خواهد شد وزیر کشور با بیان اینکه شهید آیت الله رییسی در تمام لحظات عمر خود، مشغول فعالیت و خدمت به مردم بود، گفت: هرکسی بعد از شهید آیت الله رئیسی بیاید باید راه او را ادامه دهد.


ندای تجن- به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، احمد وحیدی وزیر کشور در حاشیه مراسم گرامیداشت شهید آیت الله رئیسی و همراهان ایشان که در محل مدرسه علی شهید مطهری برگزار شد، در جمع خبرنگاران گفت: شهید رئیسی در همه لحظات هم خودشان مشغول فعالیت بودند و هم از همکارانشان انتظار خدمت داشتند. ایشان موتور محرکه‌ای برای همگان بود.

وی ادامه داد: در زمان ریاست جمهوری شهید آیت الله رئیسی جریان پرتلاشی در دولت و میان وزیران شکل گرفته بود. بعد از غیاب ایشان نیز این تلاش‌ها ادامه پیدا خواهد کرد. هرکسی بعد از شهید رئیسی بیاید باید راه او را ادامه دهد و این راه ماندگار خواهد شد.

وحیدی در پایان درباره فرآیند شروع انتخابات گفت: ابلاغات لازم برای انتخابات ریاست‌جمهوری به استانداران انجام شده است، شرایط انتخاب شوندگان نیز اعلام شده و نامزدهای انتخاباتی آماده باشند که از روز پنجشنبه ۱۰ خرداد ثبت نام‌ها آغاز خواهد شد و مدارک اعلام شده را نیز همراه خود و در هنگام ثبت نام داشته باشند./