اجرای برنامه‌های فرهنگی با کتابگرد سیار
اجرای برنامه‌های فرهنگی با کتابگرد سیار

کتابخانه سیار که به مناسبت گرامی داشت هفته هنر انقلاب، فعالیت فرهنگی خود را از غرب استان آغاز کرده بود، به سمت مرکز استان حرکت کرد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای تجن،ویژه برنامه کتابگرد به مناسبت هفته هنر انقلاب با نمایش تولیدات مکتوب این مرکز در کنار نشستهای ادبی شعر و خاطره به شهرستان […]

کتابخانه سیار که به مناسبت گرامی داشت هفته هنر انقلاب، فعالیت فرهنگی خود را از غرب استان آغاز کرده بود، به سمت مرکز استان حرکت کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای تجن،ویژه برنامه کتابگرد به مناسبت هفته هنر انقلاب با نمایش تولیدات مکتوب این مرکز در کنار نشستهای ادبی شعر و خاطره به شهرستان بابل رسید.گفتنی است این برنامه که با اجرای حمید حمزه نژاد (شاعر و فعال فرهنگی) به شکل کتابخانه سیار خودرویی از روز 18 فروردین کار خود را در غرب استان و شهرستان تنکابن آغاز کرده بود پس از برنامه های متعدد به سمت شهرهای مرکزی استان حرکت کرد .

کتابگرد روز شنبه و یکشنبه در شهرستان بابل با حضور دکتر الهی پژوهشگر حوزه بومی، همچنین عارف قنبرنیا ،حسین طبری، میلاد ادریسی فغانی و عارف شعبانی به اجرای برنامه های فرهنگی و ادبی برای مخاطبان علاقمند پرداخت.

مهدی معصومی گرجی رییس حوزه هنری مازندران در حاشیه این رویداد گفت: اقدام فوق یکی از  22 برنامه‌ی هفته هنر انقلاب اسلامی حوزه هنری مازندران است که با رویکرد تمرکززدایی و  شعار هنر برای همه مردم و البته با حفظ موازین بهداشتی برگزار می‌شود و یکی از سیاست‌های این مرکز را در عرصه توزیع مناسب آثار مکتوب مورد توجه قرار داده است.

شایان ذکر است که ویژه برنامه کتابگرد  در روزهای آتی در سفر به شرق استان به شهرهای قائمشهر، ساری و بهشهر نیز خواهد رفت./  روابط عمومی حوزه هنری مازندران