سیراب‌شدن ۲۰۰ خانوار در روستا‌های محروم بهشهر
سیراب‌شدن ۲۰۰ خانوار در روستا‌های محروم بهشهر

با همت گروه جهادی علمدار پروژه آبرسانی به 200خانوار روستایی به اجرا درآمد. به گزارش ندای تجن به نقل از خبرگزاری بسیج از مازندران،آئین ویژه‌ی افتتاحیه ۲۴ پروژه عمرانی و محرومیت زدایی قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه کربلا در حوزه‌های احداث جاده‌های دسترسِی بین مزارع و روستایی، استخر‌های ذخیره آب کشاورزی و نیز طرح انتقال آب شرب […]

با همت گروه جهادی علمدار پروژه آبرسانی به 200خانوار روستایی به اجرا درآمد.

به گزارش ندای تجن به نقل از خبرگزاری بسیج از مازندران،آئین ویژه‌ی افتتاحیه ۲۴ پروژه عمرانی و محرومیت زدایی قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه کربلا در حوزه‌های احداث جاده‌های دسترسِی بین مزارع و روستایی، استخر‌های ذخیره آب کشاورزی و نیز طرح انتقال آب شرب اشامیدنی سالم به طول سه و نیم کیلومتر برای ۲۰۰ خانوار با همت و مشارکت گروه جهادی علمدار و موسسه خیریه ابراهیمی، با حضور سردار مسلمی فرمانده سپاه کربلا همراه با بازدید از فعالیت‌ها و برنامه‌های موفق و نتیجه بخش کشاورزی این قرارگاه، چون افزایش بهره وری محصول کشت گندم زراعی و ایجاد اشتغال و درآمدزایی بالا با راه اندازی پرورش گیاهان دارویی، در دهستان شهدا و عشرستاق بخش یانه سر شهرستان بهشهر برگزار شد.

سردار مسلمی در افتتاح طرح انتقال آب شرب اشامیدنی سالم برای ۲۰۰ خانوار در روستا‌های پچت و شیخ محله بخش یانه سر بهشهر در جمع اهالی این روستا، با اشاره به فعالیت‌های گروه‌ها ی جهادی، گفت: تمام این فعالیت‌ها بر اساس منویات رهبر معظم انقلاب مبنی بر زدودن چهره محرومیت از جامعه روستایی و  حاشیه شهرها است.

فرمانده سپاه کربلا با تصریح بر اینکه طبق تدابیر انجام گرفته توسط سپاه، و رفع محرومیت، قرارگاه پیشرفت و آبادنی تشکیل شد، افزود: طبق بررسی ها یک هزار دهستان در کشور دچار محرومیت هستند که استان های شمالی سطح محرومیت کمتری از استان های جنوبی دارند.

سردار مسلمی با تصریح بر اینکه  محرومیت در شان و جایگاه مردم نیست، ادامه داد: بخاطر نبود روحیه جهادی و مدیریت انقلابی در مسئولان،  مردم دچار محرومیت شدند.

فرمانده سپاه کربلا با بیان این مطلب که علمدار محرومیت زدایی با تشکیل گروه جهادی شهید محمدبلباسی شهید مدافع حرم در مازندران بوده است، خاطرنشان کرد: تمامی پروژه ها با همت و تلاش مردم به نتیجه می رسد.

سردار مسلمی با بیان اینکه هنر گروه های جهادی استفاده از ظرفیت مردم است، اضافه کرد: مسئولان باید قدر مردم را بدانند، لذا باید بیشتر به مردم خدمات رسانی کنند. 

فرمانده سپاه کربلا با تصریح بر اینکه با فعالیت گروه های جهادی، پروژه ها با کمترین هزینه و به سرعت به سرانجام می رسد، افزود: اگر روحیه جهادی باشد، هم کارها به سرعت انجام می شود و هم رضایتمندی مردم را در بردارد.

سردار مسلمی با تاکید بر اینکه وظیفه ما خدمت به مردم است، گفت: بعضی از مسئولین شعار خدمتگزاری می دهند اما در عمل ارباب گونه کار می کنند.

فرمانده سپاه کربلا در ادامه سخنان خود با بیان اینکه مردم در تمامی عرصه ها حضور ثابت دارند،افزود: مردم در تمامی عرصه ها پای انقلاب بودند لذا دولتمردان باید خدمت بی منت را در دستور کار خود قرار دهند.

سردار مسلمی در بخش دیگری از سخنان خود به نقش مردم در انتخاب خدمتگزار صادق، اضافه کرد: مردم نیز باید در انتخاب خود دقت کرده و کسی را انتخاب کنند که روحیه جهادی داشته باشد.

فرمانده سپاه کربلا با تاکید براینکه دشمن در تلاش برای ناامید کردن جامعه است، خاطرنشان کرد: آمریکا تحریم‌های اقتصادی را علیه ایران بکار میگیرد، اما با رهاشدگی فضای مجازی، در حال ناامید کردن مردم است.

سردار مسلمی در ادامه سخنان خود از هزینه ۲۵ میلیارد و ۸۸۰ میلیارد ریالی در بخش عمرانی در سال ۹۶ و ۹۷ توسط قرارگاه پیشرفت و آبادانی در مازندران خبر داد و گفت: در سال ۹۹ و ۹۸ نیز برای ۴۴ پروژه ۸۸ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.

فرمانده سپاه کربلا با بیان اینکه با روحیه جهادی میتوان به رفع مشکلات پرداخت، اضافه کرد: هرجا مردم پای کار باشند، مشکلات حل شدنی است.لذا باید به اولویت ها رسیدگی کرد.

به گفته سردار مسلمی قرارگاه پیشرفت و آبادانی در بخش زراعی  ۵۰۰ هکتار زمین را برای کشت گیاهان دارویی آماده کرده است.