نیازمند بیمارستان‌های تخصصی ویژه بانوان در کشور هستیم
نیازمند بیمارستان‌های تخصصی ویژه بانوان در کشور هستیم
معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اظهار اینکه در همه جای کشور به بیمارستان های تخصصی ویژه بانوان نیاز داریم، خواستار توسعه این طرح در کشور شد.

به گزارش ندای تجن به نقل از خبرنگار مهر، سردار محمدرضا نقدی عصر جمعه در حاشیه اجرای طرح عمرانی درمانی در ساری با بیان اینکه پایه و اساس حکومت الهی و انبیا بر مبنای عدالت و قسط است، افزود: نظام اسلامی عدل و قسط را مبتنی بر آگاهی و انفاق و حقیقت اجرا می‌کند.

وی با عنوان اینکه قاعده اسلام بر ترغیب و تشویق برای کسب تولید است، افزود: باید با انفاق و قسط، فقر را از جامعه ریشه کن کنیم.

وی با اظهار اینکه انفاق دارای شیرینی و حلاوت است، یادآور شد: جامعه اسلامی مبتنی بر حیا باید مدیریت شود و در همه استان‌ها باید بیمارستان‌های ویژه بانوان داشته باشیم.

معاون هماهنگ کننده سپاه مسئله جمعیت را بزرگترین تهدید بیان کرد و گفت: اگر به مسائل جمعیت توجه نشود شاهد جامعه‌ای پیر و فرتوت خواهیم بود.

سردار نقدی با اظهار اینکه در تمام مراکز استان‌ها نیاز به مراکز تخصصی زنان و ناباروری هستیم، گفت: ناباروری سبب بروز مشکلات روحی شدیدی برای خانواده‌ها می‌شود و باید این مشکل را درمان کنیم.

وی مسئله جمعیت را کمک به امنیت ملی و استمرار نظام و کشور دانست.

سردار سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلا نیز در این مراسم با بیان اینکه در مرکز تخصصی زنان و ناباروری ساری تمام خدمات از بدو ورود تا ترخیص توسط بانوان صورت می‌گیرد، از تلاش‌های صورت گرفته برای دریافت مجوز ساخت مرکز تخصصی زنان تقدیر کرد.

وی افزود: اگر بتوانیم در مراکز درمانی به درستی خدمات ارائه دهیم قطعاً خیر آن به جامعه خواهد رسید و در حال حاضر ۱۶ کلینک درمانی ویژه سپاه به هم استانی‌ها خدمات دهی می‌کنند.