جمعی از مدافعان سلامت  مهمان امام رضا «ع» می‌شوند
جمعی از مدافعان سلامت  مهمان امام رضا «ع» می‌شوند
به گفته مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران جمعی از مدافعان سلامت استان که 46نفر از پرستاران زحمتکش در دوران کرونا هستند ،مهمان امام رضا «ع» می شوند.

به گزارش ندای تجن- حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری‌جناسمی در گفت‌وگویی از اجرای طرح زائران حرم رضوی در مازندران خبر داد و اظهار کرد: این طرح در راستای اجرای امینانه نیت واقفان خیراندیش در استان اجرایی خواهد شد.

وی با بیان اینکه امسال در قالب طرح زائران حرم رضوی و از محل عوائد موقوفات استان از رزمندگان جبهه سلامت مازندران تجلیل می‌شود، افزود: به پاس زحمات و تلاش‌های رزمندگان جبهه سلامت 46 نفر از کادر درمان مقابله با کرونا به مشهد مقدس اعزام می‌شوند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران بیان کرد: این افراد که از شهرهای مختلف استان هستند، توسط دانشگاه علوم پزشکی مازندران به اوقاف معرفی و طی مراسمی به مشهد مقدس اعزام خواهند شد.

حیدری خاطرنشان کرد: زائران حرم رضوی شامگاه روز شنبه 15 آبان ماه طی دو دستگاه اتوبوس از آستان مقدس امامزاده عباس(ع) ساری راهی مشهد مقدس می‎‌شوند.

وی با اشاره به اینکه این افراد شامل پرستاران کرونایی می‌شوند، گفت: تمامی هزینه‌های اعزام کادر درمان مقابله با کرونا به مشهد مقدس توسط اوقاف مازندران از محل عوائد موقوفات پرداخت خواهد شد.

  • منبع خبر : روابط عمومی اوقاف