نشست فرهنگی در غرب استان برگزار شد/نوید اجرای جشنواره‌های مختلف در شهرهای غرب مازندران
نشست فرهنگی در غرب استان برگزار شد/نوید اجرای جشنواره‌های مختلف در شهرهای غرب مازندران
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در نشستی ۵ساعته دغدغه‌های حوزه فرهنگ و هنر را شنید و قول برگزاری جشنواره مختلف فرهنگی را داد.

در نشستی مشترک ۵ساعته بین هنرمندان غرب استان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، نماینده مردم رامسر، تنکابن و عباس آباد و فرماندار شهرستان تنکابن، دو طرف به بیان نظرات، مشکلات و راهکارهای حوزه فرهنگ و هنر پرداختند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، عصر روز دوشنبه مورخ ۲۹ آذر ۱۴۰۰ هنرمندان شهرستان های رامسر، تنکابن و عباس آباد در نشستی با عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، شمس الدین حسینی شهرستان های رامسر، تنکابن و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی ،سیدامیر حسینی جو فرماندار شهرستان تنکابن، محسن محمدی معاون هنری و سینمایی ارشاد مازندران و رییسان ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان ها به بیان مشکلات و پیش نهاد های خود در حوزه های گوناگون فرهنگی و هنری پرداختند.
در این نشست عباس زارع با بیان این که غرب استان با کمبود فضا برای فعالیت های فرهنگی و هنری مواجه است گفت: برای تکمیل پروژه تنها مجتمع فرهنگی هنری رامسر ۲۵ ملیارد تومان اعتبار لازم است که امیدورایم با تلاش دکتر شمس الدین حسینی نماینده مردم این شهر در اعتبارات سفر ریاست جمهوری به مازندران دیده شود.
وی با اشاره به ظرفیت بالای فرهنگی و هنری غرب استان افزود: در این راستا برگزاری برنامه های: جشنواره تاتر ترنج در تنکابن، جشنواره نمایش رادیویی سخت سر و جشنواره هنری گیلماز در رامسر و جشنواره های مجسمه های شنی و مد ولباس در شهرستان عباس آباد در نظر گرفتیم.