بدرقه مسافران مشهدالرضا توسط خادمیاران رضوی/وقتی نبات و نمک متبرک در توشه سفر جای می‌گیرد
بدرقه مسافران مشهدالرضا توسط خادمیاران رضوی/وقتی نبات و نمک متبرک در توشه سفر جای می‌گیرد
مسافران مشهدالرضا با نوای خادمیاران رضوی بدرقه شدند و نبات و نمک تبرکی درتوشه خود جای دادند.ندای تجن_هوا بهاری است، بوی نوروز در میان عطر نسیم سبز بهار پیچیده است و فضای معتدل فرصتی فراهم آورده تا مردم دیار مازندران راهی حرم معطر امام رضا علیه السلام شوند و دل را با نوای یا ضامن آهو گره زنند.
مردم با توشه سفر در سالن اجتماعات ایستگاه راه آهن ساری منتظرند تا قطار مشهدالرضا (ع) به محل برسد، در همین حین خادمان رضوی با پرچم حرم و نبات و نمک متبرک به بدرقه مردم می آیند تا آنان را در سایه قرآن کریم با دلی امن رهسپار کنند.
خانواده‌های منتظر در محل ایستگاه با سوت قطار حرکت می کنند و تک به تک از زیر قرآن گذر می کنند و نبات و نمک متبرک را به عنوان هدیه‌ در توشه سفر می‌گذارند.
به گفته معاون کانون دفتر خدمت رضوی شهرستان ساری سومین سال است که بدرقه مسافران مشهدالرضا انجام می‌شود و به دلیل شیوع بیماری کرونا مدتی این برنامه انجام نشد.
رضا عمادی می گوید:بدرقه مسافران در محل فرودگاه و ایستگاه راه آهن ساری با هدف ترویج فرهنگ رضوی انجام می شود.
لازم به ذکر است این برنامه با همکاری و حضور مسئولان اداره کل راه آهن شمال و احمدی معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و برخی از اعضای کانون های دفاتر خدمت رضوی شهرستان ساری برگزار شد.