فیلم‌های برگزیده جشنواره بین المللی پویانمایی در مراکز کانون پرورش فکری مازندران اکران می شود
فیلم‌های برگزیده جشنواره بین المللی پویانمایی در مراکز کانون پرورش فکری مازندران اکران می شود
هم‌زمان با روز پویانمایی، فیلم‌های پویانمایی برگزیده کودک جشنواره بین المللی پویانمایی در مراکز کانون پرورش فکری مازندران اکران می شود.

ندای تجن_مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان مازندران با اعلام این خبر افزود: دوازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران از ۸ لغایت ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ در تهران در حال برگزاری است.
محمدعلی یزدان شناس اظهار داشت: یکی از بخش های جنبی جشنواره برگزاری روز پویانمایی است که بر همین اساس 12 خرداد هم‌زمان ، انیمیشن‌های برگزیده بخش کودک دوره های پیشین جشنواره در سراسر کشور و همچنین مراکز فرهنگی هنری و کتاب‌خانه‌های سیار روستایی کانون مازندران به صورت رایگان اکران می شود.
وی تاکید کرد: این برنامه، به منظور گرامی‌داشت روز پویانمایی و همچنین آشنایی بیشتر مربیان و اعضای کانون و اولیای تربیتی با پویانمایی و اهمیت آن در زندگی کودکان است.
در روز پویانمایی ۱۲ خرداد ساعت ۹:۳۰ فیلم های برگزیده یک بخش کودک همزمان یک سانس در سالن های مراکز استان‌ها و کتاب‌خانه‌های سیار روستایی در سراسر کشور و استان مازندران نمایش داده می شود.
گفتنی است: به همین مناسبت مراکز فرهنگی هنری استان با دعوت از کارشناسان و فعالان حوزه پویانمایی استان اقدام به برگزاری نشست‌هایی پیرامون پویانمایی و بررسی آثار اکران شده
می پردازند.

  • منبع خبر : روابط عمومی