حضور کاروان «زیر سایه خورشید» در یادمان شهدای گمنام مرکز فرهنگی دفاع مقدس مازندران
حضور کاروان «زیر سایه خورشید» در یادمان شهدای گمنام مرکز فرهنگی دفاع مقدس مازندران
همزمان با دهه کرامت کاروان «زیر سایه خورشید» عصر امروز پس از ورود به استان مازندران، در یادمان شهدای گمنام مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس حضور پیدا کرد

به گزارش ندای تجن به نقل از روابط عمومی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران، همزمان با دهه کرامت و ایام ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) عصر امروز کاروان «زیر سایه خورشید» با استقبال جمعی از مسئولین وارد استان مازندران شد و در آغازین لحظات در مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس حضور یافت و خادمین رضوی به شهدای گمنام آرمیده در این مکان ادای احترام کرد.
با ورد کاروان «زیر سایه خورشید» شمیم خوش رضوی در استان پیچید و مردم علوی‌تبار که از ساعت‌ها قبل چشم انتظار لحظه وصال بودند، پرچم متبرک و معطر بارگاه امام هشتم را در آغوش کشیدند و عشق بازی کردند.

همچنین به همت اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و با همکاری دفتر آستان قدس رضوی ویژه برنامه‌ با حضور جمعی از عاشقان و شیفتگان امام رضا (ع) در جوار هشت آلاله گمنام مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس برگزار شد.
در هشتمین حضور کاروان «زیر سایه خورشید» در این مکان، برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری اجرا شد که موسیقی توسط «حسن محمودزاده»، شعرخوانی، روایتگری، مدیحه‌سرایی و سخنرانی خادمین رضوی از جمله آنها بود.
مردم استان مازندران، دیار علویان و بیش از ده هزار و چهارصد شهید در این دهه از حضور و برکات کاروان «زیر سایه خورشید» بهره مند خواهند شد.


انتهای پیام/

گ