همه دستگاه‌ها در برگزاری مسابقات قرآن تلاش کنند
همه دستگاه‌ها در برگزاری مسابقات قرآن تلاش کنند
استاندار مازندران با تاکید بر برگزاری باشکوه بزرگترین رویداد قرآنی در استان، گفت: همه نهادها و دستگاه‌ها اجرایی استان در برگزاری چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم تلاش کنند

به گزارش ندای تجن به نقل از روابط عمومی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، سيدمحمود حسيني‌پور استاندار مازندران به مناسبت آغاز ثبت نام چهل و پنجمين دوره مسابقات قرآني كه به همت اداره كل اوقاف و امور خيريه استان برگزار می‌شود، ضمن قدرداني از دست‌اندركاران اين همايش معنوي گفت: قرآن كريم کلام نورانی الهي و سرچشمه زلال نجات و هدايت بشر از ظلمات جهل و ناداني و تنها نسخه آسماني و كامل سعادت انسان و حبل المتين مسلمين در تمامي ادوار است.
وی افزود: در پرتو هدايت قرآن كريم؛ جامعه از آسيب‌ها و ناهنجاري‌ها در امان خواهد بود و با چنگ زدن به اين رشته محكم الهي است كه مسلمانان از تفرق و پراكندگي به وحدت و اتحاد و پيوستگي و اخوت و برداري براي مقابله با دشمنان دست مي يابند.
استاندار مازندران خاطرنشان کرد: امروز رمز نجات و رستگاری برای مسلمانان و بصيرت و آگاهي براي نسل جوان جامعه، گردآمدن زير چتر درخشان و روشنايي بخش كتاب الهي است و برگزاري همايش‌ها و مسابقات قرآني، محملي مغتنم براي ترويج فرهنگ قرآني و منبعي الهام بخش براي جوانان و آينده سازان خواهد بود.
حسینی‌پور با دعوت از مردم ولايتمدار و جوانان مازندران برای ثبت نام در چهل و پنجمین دوره مسابقات قرآن کریم، خاطرنشان کرد: جوانان عزیز استان برای آشنايي بيش از پيش با كتاب الهي و نشر و ترويج معارف قرآني در اين دوره از مسابقات بصورت حداكثري مشاركت كنند.
وی با تاکید بر برگزاری باشکوه بزرگترین رویداد قرآنی استان مازندران، گفت: همه نهادها و دستگاه‌ها اجرایی استان در برگزاری چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم تلاش کنند.
گفتنی است، علاقه‌مندان به مسابقات قرآن کریم تا 25 خردادماه با مراجعه به سایت quraniran.ir می‌توانند نسبت به ثبت نام در آن اقدام کنند.
انتهای پیام/