نخستین پردیس سینمائی ساری بزودی احداث می‌شود
نخستین پردیس سینمائی ساری بزودی احداث می‌شود
براساس توافقنامه میان حوزه هنری انقلاب اسلامی استان و شهرداری ساری مقرر شد تا موسسه فرهنگی تبلیغاتی بهمن سبز اغاز به ساخت و احداث پردیس سینمایی ساری کند.


به گزارش ندای تجن به نقل از روابط عمومی امور سینمایی استان مازندران، روز یکشنبه ۶ شهریور ماه، طی نشستی در شهرداری ساری، توافقنامه مشارکت دو نهاد جهت ساخت پردیس سینمایی ایران امضا شد.
همچنین در این دیدار با حضور مهدی معصومی گرجی رئیس حوزه هنری استان مازندران،سید سعید پورقاسم مدیر امور سینمایی استان، جواد طالبی شهردار ساری، حسینی معاونت شهرسازی ساری و هیات همراه، ابعاد مختلف همکاری و مشارکت در احداث پردیس سینمایی ایران مورد بحث و گفتگو قرار گرفت و در نهایت سند توافقنامه مذکور توسط رییس حوزه هنری مازندران و شهردار ساری امضا شد.
مهدی معصومی گرجی در این بازدید ضمن اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر نهضت سینما سازی و به روز رسانی امکانات و تجهیزات سینماها گفت: حوزه هنری از متولیان ساخت پردیس سینمایی در کشور است و ما در مازندران ضمن رایزنی با شهرداری‌ها و فرمانداری‌ها، جذب بخش خصوصی و دیگر مراکز به دنبال زمینه‌هایی برای احداث پردیس‌های سینمایی در شهرهای مختلف استان هستیم.
همچنین مقرر شد موسسه فرهنگی تبلیغاتی بهمن سبز (وابسته به حوزه هنری) که مسئولیت اداره و احداث سینما و پردیس سینمایی در سطح کشور را عهده دار است بعد از صدور مجوز پروانه ساخت توسط شهرداری مراحل ساخت پردیس یاد شده را آغاز کرده و به بهره برداری برساند.